I LIGA: Niespełna dwa dni do meczu o być albo nie być w I lidze. MKS tylko 3 punkty

MKS Kluczbork jeśli chce pozostać na salonach I-ligowych i grać w przyszłym sezonie z takimi nowymi drużynami jak Arka Gdynia czy Polonia Bytom MUSI wygrać sobotnia potyczkę z Sandecją Nowy Sącz. Tylko zwycięstwo da nadzieję na utrzymanie się na zapleczu Ekstraklasy. Konfrontacja z Nowym Sączem jest dla nas spotkaniem o być albo nie być.

Dopiero na dwie kolejki przed końcem sezonu MKS Kluczbork po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w strefie spadkowej. Piłkarzom do rozegrania został tylko jeden mecz. Na nasze szczęście dostaniemy komplet punktów za walkower z GKP Gorzów. Teoretycznie wygrana z Sandecją i walkower z GKP utrzymania nam nie daje, ale czarnego scenariusza nikt sobie nie wyobraża. Musimy oglądać się za plecy i liczyć na korzystne dla nas wyniki innych drużyn broniących się przed spadkiem. Wszystkie mecze w tych dwóch ostatnich rundach odbywać się będą o tej samej godzinie.

W czwartek piłkarze MKS trenowali na głównej płycie w godzinach sobotniego meczu. Widać pełną mobilizację, zaangażowanie i bojowość. W drużynie trenuje na pełnych obrotach Tomasz Copik. Również Krzysztof Ulatowski jest w dyspozycji trenera po tym jak w meczu z Podbeskidziem musiał opuścić murawę z powodu urazu. Nie zagra Rafał Wodniok oraz Maciej Wilusz. Nikt nie jest wykluczony za kartki.
Jest 9 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  STARSZY PAN

  Dobrze, że Profesor Copa może grać, z drugiej strony brak Maćka to jak dla mnie duże osłabienie. BĘDZIE DOBRZE!! (mam taką nadzieję)

 2. 48x48
  mks

  Walczyć grać zapie*dalaćć!!!!

  Chłopaki dajcie z siebie tyle ze jeszcze tyle nie dawaliście przez te wszystkie sezonyy !!!

  I doping terz ma być na pełnej pizdzie !!!!

 3. 48x48
  Pr_klb

  dzisiaj o 17 wszyscy na E na treningu MKS wesprzeć ich zawsze to działało przed ważnymi mecza więc bez marudzenia każdy któremu zależy na przyszłości klubu niech przyjdzie !!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz