II LIGA: Adam Deja testowany w MKS-ie

Środkowy, 18-letni pomocnik Adam Deja występuje w sobotnim sparingu MKS-u Kluczbork z LZS-em Piotrówka. Ten młody zawodnik w przeszłości grał w OKS-ie Olesno, a w ostatnich dniach zaliczył występ w sparingu Górnika Zabrze (ME).

W zimowym okienku transferowym Deja miał być testowany w I-ligowym wówczas zespole. Wybrał jednak testy w Oderce Opole, a i tak na dobrą sprawę pozostał w rodzinnym mieście i klubie OKS-ie Olesno, by pomóc w awansie do IV ligi.

Zobacz również:

– >> I LIGA: Dlaczego Adam Deja nie trafi do Kluczborka?

– >> I LIGA: Adam Deja: ?Wszystko na to wskazuje, że zagram w??Jest 7 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  oks

  gwiazdeczka , w sparingu strzelił do pustej i prawie się nie wracał , Trener cały czas musiał mu o tym przypominać …

 2. 48x48
  lukas

  Nie pie….e to bardzo dobry gracz, nie raz słyszeliśmy o nim pochlebne opinie, nie na darmo był przecież na testach w wyższej lidze. Jeśli stać go nas na to by u nas grał , to należy wziąć go i zrobić dużo by go pozyskać, bo później pozostanie żal, że mogliśmy ale tego nie zrobiliśmy. pozdro. yo

 3. 48x48
  oks

  jakiej wyższej lidze haah w młodej ekstraklasie był i to tylko na testach ? czemu nie został tam tylko przyszedł do kluczborka , bo tu wszystkich biorą ,

 4. 48x48
  Józek

  Zawodnik o ogromnym potencjale. ME Z Górnikiem Zabrze dobrze mu zrobi. Występy w MKS również. Po warunkiem, że zagramy w II lidze.

 5. 48x48
  Józek

  Dlaczego nie podpisał kontraktu z Oderka? Po co wiązać się z klubem, który może grać najwyżej III lidze. Prawda jest taka, że w Opolu (niestety) nie ma atmosfery do tworzenia piłki na szczeblu centralnym. Kiepska organizacja, bark konkretnych celów, brak kasy. Czyli Polska rzeczywistość.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz