II LIGA: Bez bramek w meczu z Polonią Bytom

W kolejnym meczu sparingowym piłkarze MKS Kluczbork zremisowali z Polonią Bytom 0:0. Trener Zbigniew Smółka dał drugą szansę gry brazylijskiemu pomocnikowi Galdino Luiz Mendes Júnior (Zawisza Bydgoszcz), który dzień wcześniej strzelił jedynego gola w meczu ze Śląskiem Wrocław ME.

Powoli krystalizuje się już pierwsza jedenastka, która w przyszły weekend będzie walczyć o ligowe punkty z Czarnymi Żagań. We wtorek zawodnicy MKS-u zagrają dodatkowy mecz kontrolny. Ich przeciwnikiem będzie III-ligowa Odra Opole.

Polonia Bytom – MKS Kluczbork 0:0
Jest 9 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    adam

    wnioski ok ze sklad odmladzamy ale widze ze po odejsciu waldka nie potrafimy znalezdz napastnika a tylu testowanych moze odunka mogl zostac czasu zostlo malo a problem zostal

  2. 48x48
    1312

    jaka to jedenastka??:) „Powoli krystalizuje się już pierwsza jedenastka, która w przyszły weekend będzie walczyć o ligowe punkty z Czarnymi Żagań. ” jaka?


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz