II LIGA: Dwóch kolejnych młodzieżowców trenuje z MKS-em Kluczbork

Dwóch kolejnych młodzieżowców trenuje z MKS-em Kluczbork. Od środy w zajęciach bierze udział środkowy obrońca Mateusz Kuźniecow. Piłkarz grał w kluczborskim klubie w barwach juniorów. Później pół roku spędził w LZS-ie Kuniów (liga okręgowa), a kolejne pół występował w IV-ligowym LKS-ie Wierzbica Górna.

W czwartek na treningu pojawił się bramkarz Miłosz Kłosowski (ostatnio LZS Kuniów). Drużyna ta w połączeniu z MKS-em Kluczbork tworzyć będzie teraz zespół rezerw, który będzie występował w opolskiej lidze okręgowej.
Jest 6 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    senior

    łatwo da się wyczuć zazdrość w waszych komentarzach , gdyby rzeczywiście byli tacy przeciętni to by nie dostali swojej szansy , trzymam za nich kciuki bo sam osobiście uważam że są bardzo dobrzy ! walka chłopaki !


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz