II LIGA: Kolejne odejścia w MKS Kluczbork

Kolejne odejścia w drużynie MKS-u Kluczbork. Po Tomaszu Copiku, Pawle Odrzywolskim i Arturze Cybulskim klub z Kluczborka opuszcza dwóch doświadczonych i równorzędnych bramkarzy: Krzysztof Stodoła (ma propozycję gry w Olimpii Elbląg – beniaminek I ligi) oraz Grzegorz Świtała.

Tym samym w drużynie na niespełna trzy tygodnie przed rozpoczęciem sezonu (obligatoryjny termin rozpoczęcia sezonu to 23 lipca) pozostało dwóch bramkarzy juniorów. Pierwszy to Mateusz Abramowicz, który od poprzedniego tygodnia trenuje z drużyną, a także Grzegorz Wnuk.

Z drużyny spadkowicza odchodzi również pomocnik Tomasz Kazimierowicz. Pod znakiem zapytania stoi gra Tomasza Jagieniaka, który nie zaakceptował jeszcze nowej umowy. Póki co nie uczestniczy w treningach i sparingach zespołu.

We wtorek MKS Kluczbork wygrał w Polkowicach kolejny swój mecz sparingowy. Jedyną bramkę w końcowych minutach strzelił Rafał Niziołek. W sobotę nasi piłkarza zagrają w Kluczborku z beniaminem II ligi, Energetyk Row Rybnik.
Jest 52 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  klb

  A propos Krzyśka Stodoły.Fragment z opisu sparingu jego nowej drużyny i pierwszego występu w Olimpii.
  „Za to bardzo dobrą notę, za swój pierwszy występ w barwach Olimpii otrzymał bramkarz Krzysztof Stodoła, który w ubiegły czwartek z Olimpią związał się rocznym kontraktem. Były golkiper MKS Kluczbork, pokazał że zna swój fach. Wygrywał pojedynki sam na sam, bronił strzały z bliska i z dystansu, aż w pewnym momencie z ławki rezerwowych podniósł się trenera Chojniczanki i krzyknął do elbląskiego szkoleniowca – ?skąd wy wzięliście tego bramkarza?

  Sam zawodnik w swoich interwencjach nie widział nic nadzwyczajnego.
  – Po to soję w bramce byśmy ich nie tracili, a dziś faktycznie kilka razy udało mi się wyjść obronną ręka z kilku sytuacji – wyjaśnia nowy bramkarz Olimpii. – Mimo tego przegraliśmy i nie mogę być zadowolony, choć myślę, że podsumowując cały meczu nasza gra wyglądała pozytywnie.”


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz