II liga. Karuzelę transferową czas zacząć (LIVE)

IMG_0873

Zakończył się sezon w II lidze. MKS Kluczbork po znakomitej grze w tym roku zdobył aż 32 punkty, a to pozwoliło na koniec sezonu uplasować się na 5. pozycji w tabeli.

MKS wciąż jest zatem najlepszym zespołem w województwie. Pozostali dwaj reprezentanci Opolszczyzny – Odra Opole i Ruch Zdzieszowice spadli do III ligi. Przynajmniej tak wskazuje układ tabeli, bo o końcowym składzie drużyn w najbliższym sezonie zadecyduje przydział licencji.

Zanim rozpoczną się urlopy, a następnie przygotowania do kolejnego sezonu, który ma rozpocząć się w sobotę 2 sierpnia spodziewamy się zmian w kadrze naszego zespołu. Będziemy monitorować całą karuzelę transferową, dlatego zapraszam do śledzenia poniżej wpisów z naszego Twittera.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.