II LIGA: Maciej Wilusz przenosi się o dwa piętra wyżej

Trzeci wartościowy gracz MKS-u Kluczbork znalazł pracodawcę w Ekstraklasie. Po Patryku Tuszyńskim, który trafił do Lechii Gdańsk, tym razem Maciej Wilusz poszedł do GKS-u Bełchatów. Obaj zawodnicy zostali sprzedani, bowiem do końca trwającego sezonu mieli aktualne kontrakty. Wcześniej do Śląska Wrocław przeniósł się Waldemar Sobota.

GKS Bełchatów w sobotni poranek wyjeżdża na drugi obóz w tym roku, tym razem do Turcji. Za trzy tygodnie w Ekstraklasie rozpoczyna się runda wiosenna. Brunatni w pierwszym spotkaniu zagrają w Poznaniu z tamtejszym Lechem.
Jest 10 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  ...a ja mam stacjonarny

  zgadzam sie z tomkiem, skoro zmiany no to zmiany „trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść”, nie dokończe „niepokonanym”

 2. 48x48
  mks

  Moi drodzy koledzy wywalić to mozna zawsze ale znaleśc na niego następce to trudniej 🙂 Według mnie nie ma osób z Kluczborka aby zastąpić Pana Smolnika i innych i do tego pracować za darmo 🙂 Więc proponuję poszanować kogoś pracę,swój czas itp 🙂

 3. 48x48
  ....

  no niech odejdzie cały zarząd, a ciekawe kto będzie na tyle „głupi”(bez obrazy) żeby pchać się w takie bagno, w którym raz że nie ma pieniędzy a dwa są tak fałszywi Kibice bo tacy właśnie są w kluczborku!! ale warto czasem poczytać komentarze na innych stronach piłkarskich na opolszczyźnie gdzie doceniają i zazdroszczą nam p.Smolnika cz p.Bułę za to co robią !! Panowie wytrwałości w tym co robicie i nie słuchajcie pseudo znawców !


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz