II LIGA: Mateusz Kuźniecow podpisał kontrakt z MKS-em Kluczbork

Kolejny młodzieżowiec podpisał kontrakt z MKS-em Kluczbork. Tym razem w czwartek z klubem związał się środkowy obrońca Mateusz Kuźniecow. Piłkarz grał w kluczborskim klubie w barwach juniorów. Później pół roku spędził w LZS-ie Kuniów (liga okręgowa), a kolejne pół występował w IV-ligowym LKS-ie Wierzbica Górna.

Przed sezonem klub pozyskał jeszcze pięciu innych młodzieżowców: w tym tygodniu z klubem związał się środkowy pomocnik Adam Deja, ostatnio grający w OKS-ie Olesno. Wcześniej przybyli Karol Fryzowicz (obrońca/pomocnik – Zagłębie Lubin), Kamil Wenger (obrońca – ostatnio GKS Bełchatów), Mateusz Abramowicz (bramkarz – ostatnio Czarni Żagań) oraz transfer definitywny Grzegorz Wnuk (bramkarz – MKS Gogolin, a ostatnie pół roku był na wypożyczeniu w MKS Kluczbork).

W II lidze w podstawowej jedenastce musi grać przynajmniej dwóch młodzieżowców. W sobotę o godzinie 18:00 pierwszy ligowy mecz. W Kluczborku zagramy z Turem Turek



Jest 4 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    slawko

    Nie rozumiem polityki transferowej klubu! Jeszcze jeden obrońca? A napastników w kadrze dwóch!! Kto bedzie stzrelał bramki? Stoperzy?

  2. 48x48
    sako

    Będziemy grali jak dawniej. Obrona, obrona i kontra=zwycięstwo. Tylko, że cały czas brakuje tego Soboty 🙂 Chyba o tym zapomnieli.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz