II LIGA: MKS będzie miał drugą drużynę. Poznaj szczegóły

Działacze MKS Kluczbork doszli do porozumienia z LZS-em Kuniów i od nowego sezonu będą prowadzić drugą drużynę w lidze okręgowej.

Grać w niej będą piłkarze rezerwowi MKS-u (którzy nie zmieszczą się w 18 meczowej II ligi i ci którzy będą grać przysłowiowe piłkarskie ogony pod wodzą trenera Zbigniewa Smółki), oraz zawodnicy juniorów MKS-u, a także nowi testowani piłkarze. Zespół prowadzić będzie Mariusz Strzelak, który dotychczas trenował LZS Kuniów. Drużyna w poprzednim sezonie zajęła wysokie czwarte miejsce.

Nowy sezon w lidze okręgowej rozpocznie się 13 sierpnia. Aktualnie trwa kompletowanie kadry. Piłkarze rozpoczęli już przygotowania. Trenują na boisku KKS w Kluczborku. Tutaj również będą rozgrywać wszystkie mecze ligowe.

W niedzielę w godzinach przedpołudniowych (najprawdopodobniej) odbędzie się mecz sparingowy. Przeciwnikiem ma być Victoria Chróścice. Trener Mariusz Strzelak planuje także jeszcze sparing m.in. z Ligotą Turawską. Pozostali przeciwnicy będą sukcesywnie dobierani.

Trener Mariusz Strzelak (z lewej) oglądał z trenerem Zbigniewem Smółką wtorkowy sparing MKS-u z Odrą Opole / Fot. Piotr MazurczakJest 6 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz