II LIGA: MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 0:0

W pierwszym wiosennym spotkaniu MKS Kluczbork zmierzył się z liderem tabeli, zespołem Chrobry Głogów.

Po 90 minutach żadna ze stron nie zdołała znaleźć sposobu na zdobycie bramki. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tego meczu.

– >> Zobacz FOTOREPORTAŻ ze spotkania MKS Kluczbork – Chrobry GłogówJest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  adaś

  Więcej informacji mogłoby być o tym co dzieje się w powiecie a nie o mks-ie, który gra piach. Lepiej dowiedzieć się coś o tym co dzieje w Kluczborku i powiecie i jest perspektywa a nie o tym, że dół tabeli i brak jakichkolwiek perspektyw na cokolwiek.

 2. 48x48
  @adas

  Skoro uwazasz, ze piach to znaczy ze jestes zwyklym zakompleksionym hejterem, ktory wyraza swoje opinie na podstawie zdjec w galerii i nie byl na meczu:-)

 3. 48x48
  ad

  Piotrek Giel na wielki +! Wniósł wiele waleczności i cwaniactwa z przodu, czego było nam trzeba. Minimalnie poprawić skuteczność a będzie na prawdę ok 😉


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz