II LIGA: MKS Kluczbork – Gryf Wejherowo 4:1

MKS Kluczbork – Gryf Wejherowo 4:1
Jest 5 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Tony

  Tak jak powiedziałem wcześniej plan min.został osiągnięty 3 pkt z Gryfem,teraz wygrana z Rozwojem (taki plan),który nam leży,3pkt walkower z Lechem i będzie blisko,więc tak! wyjazd mamy do Oławy,Moto Jelcz jest do ogrania,następnie Calisja u siebie(bezwzględnie skopać im tyłek 2-3 brameczki wystarczą)następnie wyjazd do Chrobrego,który wybitnie nam leży(w historii spotkań same zwycięstwa)i ostatni rywal u siebie czyli Bytovia obecny lider(skopać tylek bezwzględnie z czołówką zawsze nam szło dobrze) i ostatni wyjazd do Chojnic,uważam,żę jest szansa na wygraną(kujawsko-pomorskie wybitnie nam leży)dodać należy zaległy wyjazd do Rakowa,który jest w dołku i do Turka,który chyba widać odpuszcza.Jako zagorzały fanatyk i kibic MKS-u chyba mogę pomarzyć o 1 lidze w Kluczborku prawda?

 2. 48x48
  Malpa

  Tony co Ty jarasz. W klubie pensji od pół roku nie płacą a Ty o 1 lidze marzysz ? Nie wiadomo czy MKS dogra lige do końca jak nie wykombinują kasy. Ludzie przestańcie sobie wkręcać bajki jak dzieci

 3. 48x48
  anaton

  Wg Twojego toku myślenia można wywnioskować iż gra jest nie ważna :0

  ważne jest to jak leży i komu .

  naiwny jesteś MKS do 1 ligi nie będzie awansować bo ich na to nie stać

  z tego co słyszałem to nowy prezes uszczelnił MKS-owskie sito
  teraz wydatki są bardziej monitorowane , może z czasem coś z tego klubu będzie

  jak dla mnie 2 liga tutaj wystarczy

 4. 48x48
  iras

  Fanatyk (kibic sukcesu/sezonu), nie wybiegaj zbyt daleko. Nie wiadomo czy ten klubik wogóle będzie w stanie wystartować w następnym sezonie, a ty marzysz o I lidze ? Nie ma sensu pakować jakiejkolwiek kasy w to. Niech grają dalej o pietruszke bo zamiast pokować w te szambo kase można zrobić na tej wiosce coś pożyteczniejszego .

 5. 48x48
  mks

  Słuchaj małpa gość z powyższego komentarza przedstawił swoje przemyślenia i analizę w sposób kulturalny i rzeczowy nie obrażając przy tym nikogo i miał do tego prawo a twój tekst co ty jarasz świadczy ze jesteś mało inteligentnym człowieczkiem w dodatku zaznaczył ze pomarzyć o 1 lidze można bez względu na sytuacje finansowa tak można i oby się te marzenia spełniły tyle w temacie malpko


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz