II LIGA: MKS Kluczbork rozpoczął przygotowania od turnieju w Ozimku (GALERIA)

W niedzielę piłkarze MKS-u Kluczbork wzięli udział w turnieju pokazowym, który odbył się w Ozimku z okazji 65-lecia istnienia drużyny Małejpanwi. To początek przygotowań do nowego sezonu, który ruszy za niespełna miesiąc. W drużynie MKS-u zagrało dwóch młodzieżowców z Gwarka Zabrze. Pierwszy to lewy obrońca Daniel Kutarba, który zagrał także na środku pomocy. Drugi to środkowy obrońca Daniel Kabara.

W pierwszym spotkaniu nasi piłkarze zagrali 30 minut z A-klasową drużyną Małapanew Ozimek wygrywając 3:0. Już w 5 minucie Tuszyński podał z lewej strony do Półchłopka, a ten celnie uderzył. W 10 minucie było już 2:0. Kolejne podanie z lewej strony. Futbolówkę przyjmuje Tuszyński, a potem ze stoickim spokojem uderza w światło bramki. Napastnik MKS-u ustalił wynik w 17 minucie, po tym jak ładnie i technicznie przelobował golkipera po strzale głową.

Małapanew Ozimek – MKS Kluczbork 0:3

Bramki: Półchłopek 5′, Tuszyński 10′, 17′

W drugim spotkaniu zmierzyliśmy się z wychowankami drużyny z Ozimka. W tym meczu zagrali nasi juniorzy. Grę prowadzili rywale, którzy mieli pod koniec spotkania znakomitą okazję, jednak Rychel zdołał zablokować piłkę niemal na linii bramkowej.

Małapanew Ozimek (wychowankowie) – MKS Kluczbork 0:0

Kadra MKS-u: Świtała, Stawowy, Odrzywolski, Kabara, Kutarba, Hober, Glanowski, Ulatowski, Tuszyński, Niziołek, Półchłopek, Stodoła, Jagieniak, Nitkiewicz, Góral, Hanzel, Kniejski, Rychel, Kaczor

– >> Zobacz GALERIĘ z tego turnieju
Jest 9 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz