II liga. Pierwsze decyzje kadrowe w MKS Kluczbork

IMG_1220

Pierwsze decyzje kadrowe w MKS-ie Kluczbork.

Zostają:

W MKS Kluczbork zostają piłkarze którzy mają ważne kontrakty: Ganowicz (obrońca), Mikulski (napastnik), Gierak (obrońca), Swędrowski (pomocnik), Reinhard (pomocnik), Wolkiewicz (pomocnik), oraz Bienias (pomocnik) który wraca z wypożyczenia. Nowy kontrakt z kolei podpisze Burski (napastnik).

Odchodzą:

Odchodzą z kolei (powroty z wypożyczeń): Legierski (napastnik), Kosut (bramkarz) i Kwaśniewski (pomocnik). Kontraktu nie przedłużą z kolei – objawienie rundy wiosennej – Piotr Giel (napastnik), a także Śliwa (obrońca) oraz Nowosielski (pomocnik).

Zawodnikom, którym kończą się umowy klub zaproponował nowe kontrakty. Piłkarze ci dostali czas do namysłu.Jest 6 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Piotr Mazurczak

  24powiat.pl poszukuje osób chętnych do relacjonowania meczów MKS-u Kluczbork w nowym sezonie. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił w mediach i opisywać mecze z udziałem klubu, bądź zamieszczać zdjęcia, wywiady i newsy związane z klubem proszę o kontakt. Szczegółowe informacje kontakt@24powiat,pl

 2. 48x48
  Piotr Mazurczak

  Piotr Mazurczak @NufcPiotr

  II Liga. Bzdęga (z lewej) oraz Kojder w najbliższych dniach mają zdecydować się czy zostają w MKS-ie Kluczbork.

 3. 48x48
  eyes

  Podobno Kluczborg będzie grał mecze sparingowe z drużynami na poziomie zerowym . Obóz w Dzierżoniowie? Po co kampus ? Zaorać i zburzyć. Kolejne wydatki na wyjazd i obóz zaraz po odbudowaniu murawy po dniach wioski Kluczborg. To wszystko za pieniądze podatników z tej miejscowości. Dramat, przecież oni będą jak zwykle grać o marazm czyli aby nie spaść i sie utrzymać na nędznym miejscu byle dalej wydawać bezsensownie pieniądze. Należał się spadek i brak jakichkolwiek pieniędzy na te bezsensowne granie.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz