II LIGA: Piłkarz MKS-u Kluczbork na sparingu w Widzewie

Ekstraklasowy Widzew Łódź rozegrał w sobotni poranek mecz sparingowy z Omegą Kleszczów wygrywając 6:1. W barwach Widzewa wystąpił obrońca MKS-u Kluczbork Daniel Wrześniewski. Piłkarz w rundzie jesiennej grał w barwach juniorów pod wodzą trenera Andrzeja Konwińskiego.

Przypomnijmy, iż juniorzy w tym sezonie zajmują po połówce rozegranych spotkań pierwsze miejsce w tabeli i nad drugą Odrą Opole mają przewagę 11 punktów. Wrześniewski to lewonożny, ofensywnie grający piłkarz. Popularny Rudy na jesień strzelił jedną bramkę. W Widzewie przymierzany jest do zespołu Młodej Ekstraklasy, który zajmuje tabeli 6. pozycję.

Oficjalnie piłkarzem Lechii Gdańsk został Patryk Tuszyński, który podpisał wcześniej z klubem Ekstraklasy 3,5 letni kontrakt. W sobotę Lechia wygrała pierwszy tegoroczny sparing 2:1. Ich przeciwnikiem była Flota Świnoujście. W meczu tym Tuszyński jednak nie zagrał z powodu kontuzji.

W kadrze GKS-u Bełchatów na obóz w Wągrowcu znalazł się Maciej Wilusz, który od poniedziałku przebywa w Bełchatowie.

W Kluczborku od przyszłego sezonu grać ma Piotr Burski. Ostatnio występował w zespole Czarnych Żagań, a wcześniej również z Piątkowskim i Piechem (Ruch Chorzów) tworzył trio napadu Gawina Królewska Wola. Niewykluczone, iż Burski już na wiosnę zajmie miejsce w napadzie drużyny trenera Zbigniewa Smółki. W klubie zostanie również obrońca Michał Sudoł.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.