II LIGA: Przegrana MKS-u w Jarocinie

MKS Kluczbork jeszcze nigdy nie wygrał z Jarotą Jarocin i tym razem było tak samo. Z Jarocina wracamy bez punktów z dwoma straconymi golami. W ciągu najbliższych sześciu dni MKS Kluczbork rozegra jeszcze dwa mecze ligowe. Już w środę okazja do rehabilitacji. Do Kluczborka przyjeżdża drużyna Chojnic.

Jarota Jarocin – MKS Kluczbork 2:0 (1:0)
Jest 4 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Tony

    Ciezkie jest zycie spadkowicza!!Piast Gliwice juz drugi sezon walczy o powrot do Ex.Odra Wodzislaw spadla do klasy gdzies z pierwszych liter alfabetu,Arka G i Polonia B balansuja na krawedzi,Kszo szoruje o dno,a Mks?Sytuacja nie jest najgorsza,ale biorac pod uwage cele o jakie walczymy to miejsce w tabeli i strata do lidera nie napawa optymizmem.Jak na faworyta rozgrywek tych wpadek jest zdecydowanie za duzo.

  2. 48x48
    WIERNY KIBIC

    Zaj**** wyjazd oby więcej takich, ekipa dobra, myślałem, że miejscowi będą się spinać ale cicho był ich śmieszny młynek 20.os:d ochrona się przeliczyła i zaraz spie*******


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz