II LIGA: Trener Zbigniew Smółka: „Krysian skreślił się sam” VIDEO

Dużo kontrowersji wzbudził przedmeczowy wywiad Adriana Krysiana, który pojawił się na oficjalnej stronie Zagłębia Lubin. Na konferencji prasowej trener Zbigniew Smółka odniósł się do tej wypowiedzi. To raczej koniec piłkarskiej przygody w barwach MKS-u tego zawodnika. Wypowiedź w tej kwestii w naszym materiale VIDEO od 9:00 minuty.

Wypowiedź piłkarza na stronie Zagłębia
Jest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Paweł

  Brawo dla trenera. Przyjechała gwiazdeczka i myślała, że będzie miała pewne miejsce w pierwszym składzie, a tu taka niespodzianka…

 2. 48x48
  -----

  Adrian Krysian: – Nie czuję się gorszy, umiejętności piłkarskie nie dają tu miejsca w składzie. Cała prawda według mnie cała prawda jak mogą umiejętnośći dawać miejsce w składzie jak wf-ista śćiaga swoich kolegów jak Ganowicz itp bardzo odwazne posunięcie młodego zawodnika i jestem pewny ze on bedzie grał wyżej niż ten człowiek co siedzi u was na lawce ze wzgledu na to ze ma kase tak jak było to w żaganiu!

 3. 48x48
  ...a ja nie mam telefonu

  do —– , trenerowi chodzilo o rezerwy MKS-u grajace w 5-tej lidze. Podejscie zawodnika tragiczne, a pranie brudow na forum publicznym calkowicie niedopuszczalne. Mam nadzieje ze juz nigdy tej pseudo gwiazdy nie zobaczymy na Sportowej. Bye Bye

 4. 48x48
  anonim

  Ludzie ogarnijcie sie! może miło młodego wieku pokazał ze ma charakter i ze potrafi sie wypowiadac, Adi powiedział cała prawde dotycząca sytuacji w Klubie jakim jest MKS, tu przyjmuje sie ludzi którzy maja poprostu dobre plecy a nie maja duzych umiejetnosci, taka jest prawda i o tej sytuacji własnie mówił Adi. Kluczbork majac swoich wychowanków daje im wolne drogi i „spuszcza: ich do klas okręgowych nie dajac im możliwosci ani szansy potrenowania z pierwszym zespołem. Poprostu są to osoby odrazu skreslane, a Kluczbork miał w swoim szeregu sporo dobrej i poukładanej piłkarsko mlodziezy takich przykładów nie trzeba daleko szukac.. nie mówie tu o Kuzniecowie, bo to osoba która na prawde nie posiada umiejetnosci, oprócz gry głowa ten chłopak nic wiecej nie ma.. tyle w temacie!

 5. 48x48
  Madzia

  Niezbyt urodziwy, starszy, zarozumiały facet z tego trenera !!! Znam Adriana, bo chodził do mojego gimnazjum. Już od dziecka bardzo się wyróżniał, bo świetnie grał w nogę. Ma dopiero 21 lat, a zdążył już grać z Zagłębiem Lubin (które jak wiadomo, zdobyło wtedy mistrza Polski), a ten tutaj mówi, że się w piątej lidze nie wyróżniał !!! Masakra, ten trenerek to chyba jakaś zazdrosna, niespełniona zawodowo jednostka. Widać Adi musi opuścić naszą piękną PL, żeby coś więcej osiągnąć, Nie on pierwszy i nie ostatni.
  Teraz rozumiem dlaczego nasz kraj, tak kiepsko wypada na tle innych. Jesli tacy ludzie będą trenerami, to niedługo nie będzie po co budować tych stadionów,, no chyba, żebydrużyny z innych krajów grali, bo to co się teraz dzieje w tym pięknym sporcie to ŻENADA !!!
  STARGARD POZDRAWIA !!! Adi, nie poddawaj się 🙂


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz