II LIGA: Trwają testy i przygotowania. Bramkarz Zagłębia blisko MKS-u (GALERIA)

Trwają przygotowania do nowego sezonu piłkarzy MKS Kluczbork. W środowe popołudnie podopieczni trenera Andrzeja Konwińskiego trenowali na bocznym boisku (tzw. lotnisku) i grali mecz 3 x 20 minut.

Po odejściu golkipera Roberta Błąkały (rozwiązanie kontraktu z przyczyn osobistych), na testach w innych drużynach przebywają w dalszym ciągu kolejni dwaj bramkarze: Mateusz Abramowicz (Ruch Chorzów), Grzegorz Wnuk (Row Rybnik). Priorytetem stały się poszukiwania zmiennika. Z zespołem trenuje młody golkiper Zagłębia Lubin – Amadeusz Skrzyniarz. Negocjacje z zespołem Ekstraklasy można uznać za prawie zakończone, i wielce prawdopodobne jest, że młodzieżowiec zasili kluczborski klub.

Trener Andrzej Konwiński obserwuje również innych młodzieżowców, którzy trenują z drużyną.

Zawodników będziemy chcieli sprawdzić w sparingu ze Ślęzą Wrocław. Póki co nie chcemy zdradzać nazwisk tych którymi jesteśmy zainteresowani – wyjaśnia szkoleniowiec.

Sparing ze Ślęzą Wrocław w sobotę 6 lipca o godzinie 11:00 na głównym boisku.

Znana jest również przyszłość środkowego pomocnika Adama Dei. Zawodnik na wiosnę przebywał na wypożyczeniu w Podbeskidziu Bielsko – Biała, ale klub wyraził dalsze zainteresowanie graczem, dlatego nasi włodarze usiedli z drużyną Ekstraklasy do rozmów. Podbeskidzie na proponowaną sumę przystało i wkrótce dojdzie do sfinalizowania transferu.

– >> Zobacz GALERIĘ z treningu

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.
Jest 3 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz