II LIGA: Wygrana MKS-u Kluczbork w sparingu

MKS Kluczbork wygrał w meczu sparingowym z LKS-em Granica Ruptawa 6:0. Spotkanie odbyło się w piątek o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kluczborku.

Trener Zbigniew Smółka wystawił w tym meczu dwa składy. Teoretycznie mocniejsza jedenastka grała w pierwszej części i wygrała 2:0. Po zmianie stron na boisku pojawili się zmiennicy m.in. dwaj juniorzy MKS-u, którzy znaleźli się w kadrze na rundę rewanżową w II lidze: Gacmaga i Culic, a także piłkarze rezerw: m.in. Dachowski oraz testowani już pewien czas przez zespół Kumiec (Odra Opole), Izydorski.

MKS Kluczbork – LKS Granica Ruptawa 6:0
Jest 5 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  prawie jak kibic

  W spektakularnym wywiadzie wiceprezesa Smolnika nastraszyl pan swoim odejsciem i zmianami w zarzadzie klubu ktorego dzialania budza wiele kontrowersji i szereg dyskusji stawia prezydium w negatywnum swietle, ktore wysuwa wnioski panstwa nieudolnosci i brakiem perspektyw dalszego fukcjonowania klubu. podobno w polowie stycznia mialo odbyc sie walne. chyba bylo ono wczoraj, i gdzie te zmiany ?? Pustki na trybunach, rychly spadek, odejscia sponsorow, problemy z zalecana abstynencją, kampanie wyborcze, dramatyczne transfery doprowadzily do zlego stanu finansowego, i cisza jak makiem zasrał

  [moderacja].

 2. 48x48
  ....

  „prawie jak kibic” nie wiem skąd ty wyciągasz takie wnioski bardzo mnie to ciekawi ? widzisz jakąś inną perspektywę dla tego zarządu, bo nie wiem kto z własnej woli chce się pchać w obecnych ciężkich czasach w takie bagno jak piłka nożna. To że są puste trybuny to winna „kibiców” którym w główce się przewraca bo myślą że w kluczborku ekstraklasa może być, a po spadku z 1 ligi odwrócili się od klubu !! znam ludzi z zarządu i wiem że robią co mogą żeby jakimś cudem nazbierac na wypłaty dla piłkarzy i wszystkie opłaty, choc to prawda nie wszystko jest idealnie ale do cholery jesteśmy jednym z lepszym klubów na opolszczyźnie szanujmy to bo dzięki tym ludziom jesteśmy teraz gdzie jesteśmy a pamiętajmy gdzie w 2003 była kluczborska piłka !!. powodzenia dla piłkarzy i zarządu w nadchodzącej rundzie !


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz