Internauci wysyłają nam zdjęcia z podtopień (zobacz GALERIĘ)

Wielu internautów wysyła nam zdjęcia z sytuacji powodziowej w naszym powiecie. Za wszystkie fotki bardzo serdecznie dziękujemy. Podziękowania dla internautów: spongebob28, bradaa, Przemysław Miziniak, Zsat i OSP Kujakowice Górne.

– >> Zobacz GALERIĘ z podtopień wysłaną przez internautów
Jest 3 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Piotrek

    Kto przy takim obrocie spraw ma czas na robienie zdjęć Ja uczestniczyłem w akcji POWÓDŻ 97 i nie miałem czsu na takie pierdoły jak robienie zdjęć Bardzo mi przykro jak widzę takie COŚ w sieci Ludzie zróbmy coś zanim przyjdzie woda a nie płaczmy nad „rozlanym mlekiem” .Widziałem zalane Kłodzko,Wrocław,Opole,Kluczbork (park miejski),Brzeg,gm.Lubsza. I co z tego ??? Znpwu Czesi spuszczają nam wodę ze swoich zbiorników retencyjnych. A my co robimy w tej kwestii. Nic. Wielki szacunek należy sie burmistrzowi za solidne rządze w ostatnim czasie i że buduje nas własny zbiornik retencyjny. Nadzieja w tym ze przy najbliższej powodzi bedzie gdzie wodę zatrzymać. Pozdrawiam czytelnik portalu 24powiat.pl

  2. 48x48
    andrzej

    W 97r jak ktoś miał telefon komórkowy to był szał ,a dzisiaj każdy tel. ma w miarę dobry aparat , dyktafon, wideo rozmowy itp. więc nie dziw się , że ktoś ma czas na zdjęcia. Zbiornik w Klu. miał być zbudowany już 10-15 lat temu i miał być o połowę większy niż budują teraz.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz