IV LIGA: Nowi piłkarze trenują z Rolnikiem Wierzbica

Trwa pierwszy tydzień przygotowań piłkarzy Rolnika Wierzbica do rundy wiosennej. We wtorek i w środę zawodnicy trenowali na hali sportowej kampusu Stobrawa w Kluczborku. Na zajęciach pojawiają się nowi kandydaci do gry w zespole. Jednym z nich jest środkowy obrońca Mateusz Kuźniecow, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w LZS-ie Kuniów. W zajęciach ma brać udział inny młodzieżowiec wypożyczony do Kuniowa, Przemysław Skarpiński.

Po paru treningach z Oderką Opole do zajęć IV-ligowca wrócił Paweł Gierak. Z zespołem trenuje również dwójka nowych piłkarzy. Pierwszy to Damian Woźny, ostatnio grający w LZS-ie Proślice, a także Paweł Boczarski, ostatnio III-ligowa Victoria Chróścice.

W sobotę o godzinie 11:00 na sztucznym boisku w Kluczborku rozegrany zostanie pierwszy sparing. Naszym przeciwnikiem będzie Sparta Lubliniec. Z kolei tydzień później, w niedzielę 30 stycznia o godzinie 11:00 Rolnik Wierzbica zagra z Ruchem Zdzieszowice.

Źródło: Rolnik Wierzbica

Paweł Boczarski (z prawej) i Paweł Gierak z lewej
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.