IV LIGA: Zaczynamy 14 sierpnia. Terminarz

Jest już terminarz IV ligi opolskiej. W nowym sezonie z naszego powiatu zagra tylko Rolnik Wierzbica Górna.

Terminarz IV ligi

1 kolejka: 14-15 sierpnia

TOR Dobrzeń Wielki – Polonia Głubczyce
GKS Grodków – Rolnik Wierzbica Górna
LZS Ligota Turawska – Pogoń Prudnik
LZS Starościn – Silesius Kotórz Mały
Piast Strzelce Opolskie – Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany – BTP Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy – Start Dobrodzień
Sparta Paczków – Start Namysłów

2 kolejka: 21-22 sierpnia

Polonia Głubczyce – Start Namysłów
Start Dobrodzień – Sparta Paczków
Śląsk Łubniany – Swornica Czarnowąsy
Olimpia Lewin Brzeski – BTP Stal Brzeg
Silesius Kotórz Mały – Piast Strzelce Opolskie
Pogoń Prudnik – LZS Starościn
Rolnik Wierzbica Górna – LZS Ligota Turawska
TOR Dobrzeń Wielki – GKS Grodków

3 kolejka: 28-29 sierpnia

GKS Grodków – Polonia Głubczyce
LZS Ligota Turawska – TOR Dobrzeń Wielki
LZS Starościn – Rolnik Wierzbica Górna
Piast Strzelce Opolskie – Pogoń Prudnik
Silesius Kotórz Mały – BTP Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy – Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków – Śląsk Łubniany
Start Namysłów – Start Dobrodzień

4 kolejka: 4 września

Polonia Głubczyce – Start Dobrodzień
Śląsk Łubniany – Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski – Sparta Paczków
Silesius Kotórz Mały – Swornica Czarnowąsy
Pogoń Prudnik – BTP Stal Brzeg
Rolnik Wierzbica Górna – Piast Strzelce Opolskie
TOR Dobrzeń Wielki – LZS Starościn
GKS Grodków – LZS Ligota Turawska

5 kolejka: 11-12 września

LZS Ligota Turawska – Polonia Głubczyce
LZS Starościn – GKS Grodków
Piast Strzelce Opolskie – TOR Dobrzeń Wielki
Rolnik Wierzbica Górna – BTP Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy – Pogoń Prudnik
Sparta Paczków – Silesius Kotórz Mały
Start Namysłów – Olimpia Lewin Brzeski
Start Dobrodzień – Śląsk Łubniany

6 kolejka: 18-19 września

Polonia Głubczyce – Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski – Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały – Start Namysłów
Pogoń Prudnik – Sparta Paczków
Rolnik Wierzbica Górna – Swornica Czarnowąsy
TOR Dobrzeń Wielki – BTP Stal Brzeg
GKS Grodków – Piast Strzelce Opolskie
LZS Ligota Turawska – LZS Starościn

7 kolejka: 25-26 września

LZS Starościn – Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie – LZS Ligota Turawska
GKS Grodków – BTP Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy – TOR Dobrzeń Wielki
Sparta Paczków – Rolnik Wierzbica Górna
Start Namysłów – Pogoń Prudnik
Start Dobrodzień – Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany – Olimpia Lewin Brzeski

8 kolejka: 2-3 października

Polonia Głubczyce – Olimpia Lewin Brzeski
Silesius Kotórz Mały – Śląsk Łubniany
Pogoń Prudnik – Start Dobrodzień
Rolnik Wierzbica Górna – Start Namysłów
TOR Dobrzeń Wielki – Sparta Paczków
GKS Grodków – Swornica Czarnowąsy
LZS Ligota Turawska – BTP Stal Brzeg
LZS Starościn – Piast Strzelce Opolskie

9 kolejka: 9  października

Piast Strzelce Opolskie – Polonia Głubczyce
LZS Starościn – BTP Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy – LZS Ligota Turawska
Sparta Paczków – GKS Grodków
Start Namysłów – TOR Dobrzeń Wielki
Start Dobrodzień – Rolnik Wierzbica Górna
Śląsk Łubniany – Pogoń Prudnik
Olimpia Lewin Brzeski – Silesius Kotórz Mały

10 kolejka: 16-17 października

Polonia Głubczyce – Silesius Kotórz Mały
Pogoń Prudnik – Olimpia Lewin Brzeski
Rolnik Wierzbica Górna – Śląsk Łubniany
TOR Dobrzeń Wielki – Start Dobrodzień
GKS Grodków – Start Namysłów
LZS Ligota Turawska – Sparta Paczków
LZS Starościn – Swornica Czarnowąsy
Piast Strzelce Opolskie – BTP Stal Brzeg

11 kolejka: 23 października

Polonia Głubczyce – BTP Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy – Piast Strzelce Opolskie
Sparta Paczków – LZS Starościn
Start Namysłów – LZS Ligota Turawska
Start Dobrodzień – GKS Grodków
Śląsk Łubniany – TOR Dobrzeń Wielki
Olimpia Lewin Brzeski – Rolnik Wierzbica Górna
Silesius Kotórz Mały – Pogoń Prudnik

12 kolejka: 30-31 października

Polonia Głubczyce – Pogoń Prudnik
Rolnik Wierzbica Górna – Silesius Kotórz Mały
TOR Dobrzeń Wielki – Olimpia Lewin Brzeski
GKS Grodków – Śląsk Łubniany
LZS Ligota Turawska – Start Dobrodzień
LZS Starościn – Start Namysłów
Piast Strzelce Opolskie – Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy – BTP Stal Brzeg

13 kolejka: 6 listopada

Swornica Czarnowąsy – Polonia Głubczyce
Sparta Paczków – BTP Stal Brzeg
Start Namysłów – Piast Strzelce Opolskie
Start Dobrodzień – LZS Starościn
Śląsk Łubniany – LZS Ligota Turawska
Olimpia Lewin Brzeski – GKS Grodków
Silesius Kotórz Mały – TOR Dobrzeń Wielki
Pogoń Prudnik – Rolnik Wierzbica Górna

14 kolejka: 11-12 listopada

Polonia Głubczyce – Rolnik Wierzbica Górna
TOR Dobrzeń Wielki – Pogoń Prudnik
GKS Grodków – Silesius Kotórz Mały
LZS Ligota Turawska – Olimpia Lewin Brzeski
LZS Starościn – Śląsk Łubniany
Piast Strzelce Opolskie – Start Dobrodzień
Start Namysłów – BTP Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy – Sparta Paczków

15 kolejka: 14 listopada

Sparta Paczków – Polonia Głubczyce
Start Namysłów – Swornica Czarnowąsy
Start Dobrodzień – BTP Stal Brzeg
Śląsk Łubniany – Piast Strzelce Opolskie
Olimpia Lewin Brzeski – LZS Starościn
Silesius Kotórz Mały – LZS Ligota Turawska
Pogoń Prudnik – GKS Grodków
Rolnik Wierzbica Górna – TOR Dobrzeń Wielki




Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.