IV LIGA: Rezerwy Roberta Płaczkowskiego zagrają sparing z Kuniowem

We wtorek rezerwy MKS II Start Dobrodzień rozegrają mecz sparingowy z LZS-em Kuniów. Spotkanie odbędzie się w Kluczborku, na sztucznej murawie obok Stadionu Miejskiego. Nasze rezerwy ligę rozpoczną w sobotę 20 marca, a czekać na nich będzie Śląsk Łubniany. Los sprawił, że podopieczni Roberta Płaczkowskiego grali już ze Śląskiem w ostatni weekend podczas spotkania w ramach Pucharu Polski. Niestety przegraliśmy 1:2 i odpadliśmy z dalszej rywalizacji.

Mecz sparingowy początkowo był planowany do rozegrania w Kuniowie, ale nie pozwoliły na to warunki atmosferyczne. Zagramy zatem na sztucznym boisku w Kluczborku – tłumaczy trener Robert Płaczkowski.

LZS Kuniów swój szczyt gry na wysokim poziomie IV ligi ma już za sobą. Obecnie grają w a klasie, a po rundzie jesiennej zajmują 4 pozycję w tabeli.

MKS II Start Dobrodzień – LZS Kuniów wtorek godzina 16:30

Trener Robert Płaczkowski
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.