IV LIGA: Rezerwy wznowili przygotowania. Plan przygotowań

W poniedziałek przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli piłkarze rezerw MKS II Start Dobrodzień. Runda jesienna rozpocznie się 14 sierpnia, więc do startu ligi pozostał miesiąc. W drużynie rezerw szykują się spore zmiany. Kluby postanowiły postawić na młodzież. W nowym sezonie grać będą m.in. juniorzy, którzy skończyli w poprzednim roku swój wiek juniorski. Zespół prowadzić będzie trener Andrzej Konwiński.

W poniedziałek piłkarze skupili się na bieganiu. Przez las kampusu sportowego Stobrawa pobiegli do ośrodka w Bąkowie, gdzie aktualnie przebywa na zgrupowaniu pierwsza kadra.

W ciągu miesiąca planuje się rozegrać przynajmniej 7 meczów sparingowych. Najbliższy już w sobotę z OKS-em Olesno, prawdopodobnie w Oleśnie. Później naszymi rywalami mają być LZS Kuniów, CN Proślice, Motor Praszka, LZS Kotórz, Unia Murów i Victoria Chróścice.

Plan sparingów:

17 lipca (sobota) – OKS Olesno (Liga Okręgowa Opolska)
21 lipca (środa) – LZS Kuniów (Liga Okręgowa Opolska)
24 lipca (sobota) – CN Proślice (Liga Okręgowa Opolska)
28 lipca (środa) – Motor Praszka (Liga Okręgowa Opolska)
31 lipca (sobota) ? LZS Silesius Kotórz Mały (IV Liga Opolska)
4 lipca (środa) ? Unia Murów (A Klasa Opolska)
7 lipca (sobota) ? Victoria Chróścice (III Liga Opolsko ? Śląska)

Fot. Piotr Mazurczak
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.