IV LIGA: Rolnik Wierzbica będzie grać mecze w Kluczborku (FOTO)

Opolski Związek Piłki Nożnej nie przyznał jeszcze licencji Rolnikowi na rozgrywanie meczów w Wierzbicy. W związku z takim obrotem sprawy beniaminek IV ligi swoje mecze w roli gospodarze rozgrywać będzie na stadionie KKS-u w Kluczborku. W zbliżający się weekend rozegrana zostanie druga kolejka. Rolnik zmierzy się z innym beniaminkiem Ligotą Turawską. Spotkanie w niedzielę o godzinie 17:00. W pierwszej kolejce Wierzbica wygrała na wyjeździe z GKS-em Grodków 2:0. Jedną z bramek strzelił wypożyczony z MKS-u, Paweł Dachowski.

Poniżej zdjęcia z prac na stadionie w Wierzbicy.

Fot. Matti
Jest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    Jolo

    Ooo 😀 Elegancko ! Pamiętam jak jeszcze tam grałem mecze w II lidze juniorów to nic nie było 🙂 Tylko boisko i bramki a teraz już szatnia z prawdziwego zdarzenia i trybunka z prawdziwego zdarzenia bedzie no prosze 😉 GRATLACJE ;] Cały czas do przoduuu 😉


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz