IV LIGA: Rolnik Wierzbica zremisował ze Startem Namysłów

W kolejnym spotkaniu ligowym, wyjątkowo na Stadionie Miejskim w Kluczbork zespół Rolnik Wierzbica zremisował ze Startem Namysłów 2:2. Rolnik wyszedł na prowadzenie w 14 minucie. Wówczas przed polem karnym faulowany był Dachowski. Piłkę ustawił Poprawa i uderzył technicznie lewą nogą. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od któregoś z graczy i myląc przy tym bramkarza wpadła w lewy róg jego bramki.

Później przyjezdni mieli cztery okazje aby doprowadzić do wyrównania. Najpierw Chałubiec obronił trzy znakomite sytuacje sam na sam. Mimo dobrej postawy skapitulował tuż gwizdkiem na przerwę. Po znakomitym podaniu na środek dobrym lobem popisał się Samborski.

Osiem minut po zmianie stron Rolnik drugi raz wyszedł na prowadzenie. Kolejny raz na listę strzelców po uderzeniu z lewej strony w prawy róg wpisał się Poprawa. Do remisu w 68 minucie doprowadził Patryk Pabiniak, który wykorzystał jedenastkę po zagraniu ręką w polu karnym. W końcówce przycisnęli jeszcze goście, ale obie jedenastki podzieliły się punktami.

Rolnik Wierzbica – Start Namysłów 2:2 (1:1)

Bramki: 2x Poprawa 14′, 53′ – Samborski 44′, Patryk Pabiniak 68′

Skład Rolnika: Chałubiec, Pielichowski, Szyc, Gierak, Sokołowski (75′ Wolczok), Dachowski, Domino (80′ Matlęga), Buła, Koziołek (Gawlik 62′), Poprawa, Wołkowicz (Grzesiak 70′)