IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ZŁOTE PLASTRY MIODU”

taniecmaj2014

Stowarzyszenie Miłośników Tańca SUKCES serdecznie zaprasza na dwudniowe święto tańca do Kluczborka. 17-18 maja 2014 odbędzie się IVOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SUKCES „ZŁOTE PLASTRY MIODU” i po raz pierwszy GRAND PRIX POLSKI Młodzieży i Młodzieży Starszej U21.

Tancerze, Publiczność, będą mogli także podziwiać Panią Iwonę Pavlović znaną z programu Polsat, polskiej edycji Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami gdzie jest jednym z jurorów oraz Pana Grzegorza Szymańskiego z którym to poprowadzi Kluczborskie święto tańca.
Nie zabraknie także pokazów.

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SUKCES „ZŁOTE PLASTRY MIODU”, GRAND PRIX POLSKI Młodzieży i Młodzieży Starszej U21 odbędą się dzięki pomocy Starosty Kluczborskiego, Burmistrza Kluczborka i Marszałka Województwa Opolskiego.

Więcej szczegółów oraz zapisy, program, zapisy można sprawdzić na stronie organizatora do odwiedzenia której bardzo serdecznie zapraszamy.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.