Jest awans do I ligi. ULKS Bogdańczowice – 1.FC II Katowice 5:0 (GALERIA)

Wspaniały historyczny sukces piłkarek ULKS Bogdańczowice na V-lecie istnienia klubu. W niedzielne popołudnie zawodniczki pokonały na własnym terenie Katowice 5:0 i zapewniły sobie awans do I ligi.

Najpoważniejszy konkurent w wyścigu o wygraną w tegorocznych rozgrywkach II ligi, drużyna KKS Zabrze do ostatniego meczu dotrzymywała kroku naszym zawodniczkom. Podopieczne trenera Mirosława Krzyształowicza rozdawały jednak same karty i wiedziały, że niedzielna wygrana nad Katowicami da upragniony awans.

Ozdobą spotkania była przepiękna bramka na 1:0 autorstwa Katarzyny Gaweł. Nasza zawodniczka przelobowała bramkarkę rywali po strzale ze znacznej odległości.

Po końcowym gwizdku przyszedł czas na fetę wraz z kibicami, którzy w licznym gronie przybyli na stadion obserwować ten niebywały wyczyn klubu z Bogdańczowic. Drużyna otrzymała również puchar za wygraną w lidze, który wręczył burmistrz Jarosław Kielar.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.

ULKS Bogdańczowice – 1.FC II Katowice 5:0

Bramki: Katarzyna Gaweł, Joanna Lech, Dominika Małycha, Weronika Cichocka, Teresa Kaczerewska

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania i z zakończenia foto: Piotr Mazurczak / www.piomaz.pl

Poniżej pierwsze zdjęcia. Kliknij aby powiększyć
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.