JUNIORZY: MKS Kluczbork zdecydowanie lepszy od Odry Opole (GALERIA)

Juniorzy MKS Kluczbork pokonali Odrę Opole aż 3:0. Dwa gole strzelił Gacmaga, a jedną dołożył Mielczarek.

Pierwsi na bramkę uderzali przyjezdni, ale dwie próby były niecelne. W odpowiedzi w 12 minucie Lorek dograł z prawej strony, a przed szansą stanął Buła, jednak jego uderzenie wybronił Skorupa. Później groźnie w polu karnym MKS-u zrobiło się w 20 minucie. Po długim wybiciu bramkarza głową nieczysto odbił Tas. Piłkę przejął Niemiec, ale uderzył niecelnie. Po chwili z dystansu strzelał jeszcze Nowak, ale Wnuk był na miejscu.

Nasi piłkarze na zagrożenie odpowiedzieli golem. Gacmaga wymienił podanie z Lorkiem, a potem mocno uderzył na krótki słupek.

W 26 minucie mogło być 2:0. Buła dograł z prawej strony, a w polu karnym tor lotu futbolówki przeciął Mikulski. Po małym rykoszecie futbolówka zatańczyła na poprzeczce, ale ostatniego do siatki nie wpadła. W 30 minucie po jednym ze strzałów z dystansu, golkiper Odry wypluł piłkę, która zmierzała w kierunku bramki. Dopadł do niej Lorek i z bliska dobił, ale sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną napastnika MKS-u. W pierwszej części Odra próbowała odmienić losy spotkania z rzutu wolnego, jednak uderzenie Wolnego wyłapał Wnuk.

W 71 minucie było 2:0. Najpierw przed szansą stanął Mikulski, ale golkiper broniąc jego uderzenie wypuścił futbolówkę. Do niej dopadł Gacmaga i skutecznie dobił. Siedem minut później było 3:0. Piłkę na prawej stronie otrzymał rezerwowy Mielczarek, a wyprzedzając bramkarza zdołał technicznie uderzył w światło bramki. Z drugiej strony bardzo mocno uderzył Luptak, ale prosto w interweniującego Wnuka.

– >> Zobacz GALERIĘ z tego spotkania

MKS Kluczbork JS – Odra Opole JS 3:0 (1:0)

Bramki: 2x Gacmaga, Mielczarek

MKS: Wnuk, Tas, Gierczyk, Karoń, Wrześniewski, Buła, Gacmaga (Znaj 88.), Culic, Gałkowski (Jarema 64.), Mikulski (Łężny 80.), Lorek (Mielczarek 72.)
Jest 8 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz