Klasa A: Czas na 19. kolejkę

Najcięższe spotkanie czeka piłkarzy Polonii Wołczyn, którzy udają się do lidera rozgrywek A klasy, Osowca. Lider praktycznie nie powinien już stracić pierwszego miejsca w tabeli. Zawadzkie w tej rundzie podobnie jak ich najbliższy rywal, LZS Chocianowice wygrał tylko jeden mecz. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Obie ekipy potrzebują pełnej puli, więc powinniśmy się spodziewać ciekawego spotkania.

Kuniów udaje się do Domaszowic i jeżeli chce wykorzystać zadyszkę wicelidera to powinien to spotkanie wygrać. Byczyna powalczy o wydostanie się ze strefy spadkowej w meczu z Unią Murów. Sytuacja w czubie jak i w dole tabeli jest bardzo ciekawa. Emocji nie powinno zabraknąć do ostatniej kolejki.

1 maja 17:00
Hetman Byczyna – Unia Murów
Polonia Domaszowice – LZS Kuniów
Stal Zawadzkie – LZS Chocianowice

2 maja, 17:00
LZS Ligota Oleska – LZS Szczedrzyk
Stal Osowiec – Polonia Wołczyn
Żubry Smarchowice Ślaskie – LZS Rudniki
LZS Brynica – Budowlani Pokój
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.