Kluczborczanie z roku na rok zbierają na WOŚP coraz więcej pieniędzy

W minioną niedzielę odbył się XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy ponownie dla dzieci z chorobami onkologicznymi. W naszym mieście na scenie w rynku można było uczestniczyć w paru koncertach. Po godzinie 19:00 odbyło się losowanie m.in. gadżetów MKS-u Kluczbork. Piłkarze własnoręcznie podpisali się na koszulkach i piłkach nożnych.

O godzinie 20:00 wypuszczono tradycyjnie światełko do nieba. Chwilę po tym na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru POWER OF TRINITY (hard rock/reggee) z Łodzi.

Sztab WOŚP mieścił się w klubie EMAUS w Kluczborku, a w tym roku kwestowało 70 wolontariuszy. Jak się okazało po podliczeniu z roku na rok mieszkańcy naszego miasta zbierają więcej pieniędzy. W tym roku udało się zebrać blisko 29, 800 zł.

W poprzednim roku (2009) zebrano 26,300 zł. W 2008 roku z kolei 22,500 zł.

DSCF8466 DSCF8464 DSCF8476Jest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    ciekawy

    Wszystko wszystkim ale swiatelko do nieba bylo beznadzieje…. nie mogli zainwestowac nie wiem z 200zl zeby zrobic cos fajnego ? puscili jakas rakiete ktora o malo co nie wpadla w scene…


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz