KLUCZBORK: Gmina kupiła Kino Bajka

Burmistrz Miasta Kluczborka w dniu 22.09.2009r. podpisał akt notarialny kupna kina BAJKA.

Z uwagi na stan techniczny budynek wymaga kapitalnego remontu, konieczna też będzie wymiana sprzętu projekcyjnego i nagłośnienia. Koszt prac remontowych szacuje się na około 2 mln zł.

W 2010 roku zostanie przygotowany projekt remontu kina.W przyszłości budynek będzie spełniał funkcję nie tylko kina ale również sali koncertowej.

Sprawa została nagłośniona na poczatku roku. Wówczas gmina, a dokładniej Mirosław Birecki dowiedział się o jej sprzedaży dosyć przypadkowo. Otórz właściciel kina wystawił aukcję sprzedaży na allegro. Obie strony dogadały się, i aukcja została usunięta.

kino

Fot. 24powiat.pl

Źródło: UM Kluczbork/własne



Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.