Kluczbork – natchnienie (VIDEO HD)

Natchnienie, chęć robienia w życiu tego co się kocha. Zamieszczony film z jednej strony przedstawia uroki i krajobrazy Kluczborka, woj. opolskie, a z drugiej ma charakter motywacyjny do spełniania największych marzeń.

Osobą inspirującą do pełni życia jest Ludwig Van Beethoven (muzyka), który mimo intensywnego a zarazem destrukcyjnego trybu życia w złych warunkach mieszkalnych tworzył i komponował muzykę. Od wielu lat wzmagał się z chorobą, mimo to ciągle robił to co kochał.

„jedyna rzecz, jaka mnie powstrzymywała, to moja sztuka. Naprawdę bowiem wydawało mi się niemożliwe opuścić ten świat, zanim stworzę wszystkie dzieła, które czuję, że muszę skomponować” – list do braci, testament heiligenstadzki, cytat Beethovena.

CDN…

Autor filmu: Tomasz Mazurczak
Muzyka: Ludwig Van Beethoven
Jest 8 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    lk74

    Film nawet fajny. Ale nie każdy przepada za Ludvikiem 😉 Przydałaby się wersja analogiczna lub podobna w ostrym klimacie muzycznym (metal mam na myśli) z szybszą sekwencją obrazków. To tak na marginesie jak chcesz waść robić karierę w mediach 😉


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz