Kluczbork nie będzie gościł reprezentacji podczas Euro 2012

UEFA opublikowała w piątek listę 21 ośrodków pobytowych w Polsce przeznaczonych dla drużyn zagranicznych uczestniczących w piłkarskich mistrzostwach Europy w 2012 roku. Niestety nie ma na niej Kluczborka. Lista ośrodków była tematem przewodnim  piątkowego otwarcia Kampusu Sportowego Stobrawa w naszym mieście.

Lista była bardzo krótka. Mówi się szkoda, natomiast uważam, że miejsce jest ciekawe. Myślę, że Kluczbork stanie się bazą przygotowawczą szczególnie dla młodzieży – mówił burmistrz Jarosław Kielar.

Mamy dużo reprezentacji młodzieżowych. Obiecuję, że będziemy je wysyłać do Kluczborka – obiecywał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Grzegorz Lato.

Więcej niebawem.
Jest 5 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  lapa

  LATO- A NIEMCY ITAK PRZYJADA DO KREUZBURGA BO TU MAJA NAJWIECEJ KIBICOW KLUCZBORK LEPSZY OD POLOWY WYBRANYCH BAZ PZPEN -U WSTYD I CHANBA NIE KTORE OSROTKI NIE MAJA NAWET BOISKA SMIECH NA SALI GRZESIU NIE RUB NAM WSTYDU

 2. 48x48
  Zosia

  No porażka, a Kluczbork tak się starał i wszystko ładnie przygotował…
  co teraz z Pawłowicami, gdzie mieli mieszkać piłkarze na 2012?
  wielka szkoda…

 3. 48x48
  Kicker

  Zosia, chyba nie myślisz, że kto zainwestował tyle kasy w Pawłowice na jedną imprezę. W całej Polsce hotele buduje się jako inwestycję na długie lata, tutaj nie ma wyjątku. To media sprawiają wrażenie, że ktoś będzie inwestował miliony na kilka dni Euro2012! Pawłowice sobie poradzą jeśli tylko właściciel będzie dobrze wykonywał swoją robotę i dbał o klientów.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz