Kluczbork został zwycięzcą wojewódzkiego etapu konkursu „Świeć Się”. Trwa finał

Kluczbork został zwycięzcą wojewódzkiego etapu konkursu „Świeć Się”. Miasto od początku prowadziło w rozgrywce z Opolem oraz innymi miastami regionu i zdobywając najwięcej głosów, to Kluczbork weźmie udział w finale plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. W organizowanej przez Grupę ENERGA zabawie każdy może zagłosować na jedno z 16 miast-finalistów, wyłonionych przez internautów w pierwszym etapie konkursu. Głosować można tylko do 9 stycznia 2011 r. za pośrednictwem serwisu www.SwiecSie.pl. Na uczestników zabawy czekają nagrody!

Które polskie miasto świeci najpiękniej?

Rozpoczyna się drugi etap miejskiej edycji konkursu „Świeć Się”. W pierwszym, który zakończył się 27 grudnia 2010 r., internauci wybrali najpiękniejsze świątecznie oświetlone miasta swojego województwa. Teraz, na podstawie zdjęć przystrojonych ulic oraz rynków, głosujący zadecydują o tym, która z 16 zakwalifikowanych do finału miejscowości zdobędzie tytuł najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Etap finałowy trwa do 9 stycznia 2011 r.

– Świąteczna zabawa „Świeć Się” już po raz drugi zdobyła uznanie internautów ? do zabawy włączyło się kilkadziesiąt tysięcy osób! Plebiscyt na najpiękniejsze miejskie iluminacje świąteczne zamienił się w pole do okazania „patriotyzmu lokalnego”. Cieszy nas to, że ludzie chętnie głosują na swoje miasta i doceniają wkład władz miejskich w przystrajanie rynków i ulic na Święta – mówi Ireneusz Kulka, dyrektor Centrum Marketingu i Komunikacji ENERGA SA.

– >> Zagłosuj na Kluczbork
Jest 3 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz