Kolejny śmiertelny wypadek w Bogdańczowicach

Kolejny śmiertelny wypadek w Bogdańczowicach. W piątek około godziny 6:15 kierowca samochodu ciężarowego marki renault potrącił śmiertelnie 70-letnią kobietę. 46-latek prowadzący pojazd był trzeźwy.

– Przyczyny i okoliczności wypadku drogowego wyjaśniają kluczborscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku – tłumaczy Aneta Czekaj, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Bogdańczowice to mała wioska na północ od Kluczborka. Teren zabudowany to zaledwie 300 metrów, dlatego kierowcy rzadko zwalniają tutaj do prawidłowej prędkości. Większość nie zdejmuje nawet nogi z gazu.

To nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Ostatnio w sobotę 9 lipca zginął 22-letni kierowca i 20-letni pasażer samochodu marki bmw.

Fot. Piotr Mazurczak

Fot. KPP KluczborkJest 6 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  nati

  lola: stereotypy. nie kazdy wypadek spowodowany jest przed nadmierna predkosc. duzo wypadkow ale nie kazdy. skad wiesz ze akurat ten byl z winy kierowcy? a to ze ludzie łaża nieoswietleni o takiej porze to co, malo istotne? Najlepiej zwalic winne na tego k, ktory zyje? prawda? bo przeciez o zmarlych zle sie nie mowi. mentalnosc ludzka.

 2. 48x48
  ania

  EDIT:
  ze stronki policji:
  Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letni kierowca samochodu ciężarowego m-ki Renault potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię. 70-letnia piesza w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Kierowca renault był trzeźwy.
  Przyczyny i okoliczności wypadku drogowego wyjaśniają kluczborscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku.

  na zdjeciu widac ze ta pani nie przechodzila po pasach (pasy sa kilkadziesiat metrow dalej)tylko troche wczesniej


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz