Kolejny wypadek z udziałem pijanego kierowcy

2,2 promila alkoholu w organizmie miał 34-letni kierowca astry, który stracił panowanie nad swoim pojazdem wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

26 stycznia tuż po godzinie 12:00 dyżurny kluczborskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Czaple Wolne ?Markotów Mały (DK42). Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 34-letni kierujący samochodem m-ki Opel Astra, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie swoim samochodem uderzył w drzewo. Badanie 34-letniego mieszkańca Kluczborka na zawartość alkoholu wykazało 2,20 promila alkoholu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem Rejonowym w Kluczborku. Grozi mu zgodnie z kodeksem karnym do 2 lat pozbawienia wolności.

Aneta Czekaj / KPP KluczborkJest 2 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    prawda

    powinien pojsc siedziec za usilowanie zabojstwa tak jak gosc ze strzelec op a to juz jest 8 latek ,drugi by sie juz mocniej zastanawial zanim by wsiadl na bani do auta


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz