Konkurs Dziecięca Poezja Mówiona i Śpiewana – Jestem Gwiazdą

DSC_0426

X Rejonowy Konkurs zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku.  Ponad 70 uczestników z 15 placówek, dzieci, uczniów ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi i zdrowotnymi  prezentowało swoje programy artystyczne. Tańczyli, śpiewali,  recytowali. Występy były solowe i grupowe.

 Zobacz galerię z konkursu

Konkurs odbył się w sali kameralnej Kluczborskiego Domu Kultury. Klimat miejsca, scena, światła, nagłośnienie sprawiły, że uczestnicy mogli poczuć się niczym ich muzyczni idole. Po każdym konkursie występujący dopytują, kiedy   ponownie spotkamy się w tym miejscu. To wyjątkowa impreza. Wszystkim prezentacjom towarzyszyły głośne brawa i owacje.  Po występach, oczekując na ocenę komisji konkursowej  uczestnicy częstowali  się batonami i sokami. Wszyscy prezentujący się podczas występów zasłużyli na pierwsze miejsca.

Placówki:
– PP  Wołczyn.
– SP Wołczyn
– PP nr 2 z OI Kluczbork
– PSP nr 5 z OI KLuczbork
– PG nr 5 z OI Kluczbork
– ZPS Praszka
– SP Byczyna
– PP Byczyna, Nasale, Dobiercice
– PSP nr 3 Olesno
– ZSG  – PSP Gorzów Śląski
– ZPS Namysłów

Pomysłodawca, przewodnicząca komisji konkursowej i prowadząca: Aleksandra Lignarska .

Zdjęcia: Mariola ŻurekNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.