Kradł na terenie Kluczborka m.in. rowery

Policjanci z Kluczborka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne kradzieże i włamanie na terenie miasta. Funkcjonariusze odzyskali przedmioty o wartości przekraczającej 6000 zł.  Mężczyzna usłyszał 7 zarzutów. Grozi mu do 10 lat więzienia.

7 października br., kluczborscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o liczne kradzieże i włamanie na terenie miasta. Prowadzący sprawę policjanci zarzucili 33-letniemu mieszkańcowi Katowic między innymi kradzieże: 5 rowerów z klatek schodowych, radioodtwarzacza i agregatu prądotwórczego z zaparkowanego przy jednej z ulic samochodu, a także włamanie do altanki.

Część skradzionych przedmiotów zdążył sprzedać, jednak policjanci ustalili nabywców i odzyskali całe mienie o wartości przekraczającej 6000 zł. Nie wszystkie wykryte przez funkcjonariuszy pracujących nad sprawą przestępstwa były zgłoszone wcześniej policji.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 33-latkowi aż 7 zarzutów, grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, tłumaczył funkcjonariuszom, że popełniał przestępstwa, żeby zdobyć pieniądze na alkohol i papierosy. Policjanci przewidują dalszy rozwój tej sprawy.

KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.