LIGA HALOWA: Klasyfikacja strzelców po III rundach

Dotychczas w kluczborskiej lidze halowej odbyły się III rundy. Przedstawiamy strzelców bramek według drużyn.

I Liga

KS Stobrawa

Zwoliński Grzegorz 3
Miś Damian 1
Wróblewski Damian 1

Golden

Samborski Rafał 4
Boczarski Paweł 3
Michniewicz Maciej 2
Woźny Damian 2
Jaworski Tomasz 2
Szynklarz Daniel 1
Surowiak Marcel 1

Cuprod-Wagrem

Kamiński Andrzej 5
Tas Artur 2
Glomb Norbert 2
Zapotoczny Ryszard 2
Gmur Henryk 1

NEW Polonia Wołczyn

Zgid Robert 4
Bortnik Karol 3
Widerski Roman 1
Szepeta Bartosz 1

FC Polanki

Jasiak Bartłomiej 3
Olender Mateusz 1
Peretiatko Marcin 1
Dziewulski Mateusz 1

Flaxpol

Luberda Janusz 4
Grześkowicz Jacek 3
Kałuża Marek 2
Panek Paweł 1
Honc Michał 1

MKS Juniorzy

Muchlado Mariusz 2
Culic Miłosz 2
Lorek Dawid 2
Culic Miłosz 2
Karoń Kacper 1

VIP ? CAR

Jantos Rafał 3
Wyrębek Paweł 2
Adamski Marcin 2
Karpiński Paweł 1
Wolny Patryk 1
Zając Michał 1
Krupicki Marcin 1
Walasik Andrzej 1

Prochota Team

Kowalczyk Bartosz 4
Deja Sebastian 3
Borowiec Bogusław 2
Hrywna Zbigniew 2
Deja Adam 2
Prochota Piotr 1
Flak Mateusz 1

Meltech Team

Buła Michał 6
Szyc Tomasz 3
Nowak Tomasz 2
Dachowski Paweł 1
Kamiński Mariusz 1
Zagaja Radosław 1

II Liga

Ocynkownia Śląsk

Siwek Mirosław 3
Altman Łukasz 2
Żurawka Bogusław 2
Szyszka Piotr 2

Grzechotniki

Firlej Jakub 5
Doliński Tomasz 4
Szymiec Mateusz 4
Szymiec Piotr 2
Pilarski Dawid 2
Woźniak Dawid 2
Kostański Marek 1
Woźniak Dawid 1
Pilarski Piotr 1

LZS Kujakowice

Warszawski Michał 2
Haładyn Dawid 1
Dąbrowski Marcin 1
Czaja Beniamin 1
Kulessa Edmund 1

Kac Vegas

Mieszkaski Grzegorz 3
Mieszkalski Adrian 2
Mieszkalski Rafał 2
Oboza Kamil 1
Binkowski Daniel 1

Kaniak

Janas Mateusz 3
Zymiak Wojciech 3
Czerwiński Piotr 2
Ciepielewski Przemysław 1
Popenda Ireneusz 1
Janik Leszek 1

LZS Borkowice

Nowak Waldemar 4
Gąsiorowski Damian 3
Pielot Adam 2
Lorek Paweł 1
Pruczkowski Robert 1
Smyrek Andrzej 1
Krajcer Krzysztof 1

Pro-Pasz Chocianowice

Pilniok Łukasz 3
Prochota Adrian 3
Skalec Przemysław 2
Skowronek Adrian 2

MKS Juniorzy Młodsi

Krzywiński Marcel 5
Mielczarek Paweł 4
Fromelius Krzysztof 3
Nowak Szymon 3
Znaj Dawid 2

Italia

Matkowski Tomasz 3
Balicki Łukasz 2
Kwiatek Krzysztof 2
Dobrzański Damian 1
Kocoń Wojciech 1
Czarny Marek 1
Stanisławczyk Jarosław 1
Kula Tomasz 1
Marcinkowski Paweł 1

Rybaczówka Czerwone Diabły

Szymała Mateusz 5
Fiałkowski Przemysław 2
Bobowski Rafał 1

Fisie

Zadworny Arkadiusz 4
Konarski Arkadiusz 3
Krzemiński Piotr 3
Pukajło Miłosz 3
Rychel Kamil 2
Cybulski Andrzej 2

Urząd Miejski

Ślusarek Łukasz 2
Łężny Władysław 2
Zator Grzegorz 1
Okaj Ryszard 1
Bogacz Damian 1




Jest 3 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz