LIGA HALOWA KLUCZBORK: Ostatnie zmagania (GALERIA, SONDA, FOTO grupowe)

Zakończyły się zmagania w lidze halowej.

Wyróżnienia:

Najlepszy gracz – Marcel Surowiak (Roluś)

Król strzelców – Sebastian Deja (Roluś)

Najlepszy bramkarz – Paweł Chałubiec (The Blues)

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkań MKS JS – Kapsel i Roluś – Chocianowice oraz z wręczania nagród i pucharów podczas zakończenia Foto Piotr Mazurczak / www.piomaz.pl

SONDA

Przepraszamy, nie ma żadnej aktywnej ankiety [matches league_id=7 match_day=11] [matches league_id=7 match_day=12] [standings league_id=7 template=extend logo=false] [crosstable league_id=7 mode=embed]

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkań MKS JS – Kapsel i Roluś – Chocianowice oraz z wręczania nagród i pucharów podczas zakończenia Foto Piotr Mazurczak / www.piomaz.plJest 15 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Mks Klb

  AUBI – Polonia Wołczyn 1-11 Romek Widerski dzisiaj 10 bramek , niewiele brakło do króla strzelców.Mimo że już nie młody a włosów na głowie coraz mniej forma dopisuje 🙂

 2. 48x48
  kibic

  Co roku wygrywają ci sami i dlatego z roku na rok jest coraz mniej drużyn.
  Zróbcie chłopakom zawodowym własną ligę i niech tam sobie pykaja a niech nie odbierają chęci do gry innym zwykłym drużyna

 3. 48x48
  łukasz

  Ostatnio była szydera, że w Wolczynie liczy się najpierw bilans bramek zamiast bezpośredniego meczu, ale widzę, że tutaj zasady są takie same.

 4. 48x48
  Ado

  Ale obiektywnie patrząc, to poziom ligi w Wołczynie był chyba trochę wyższy niż w Kluczborku (poza Rolusiem i Polonią w najsilniejszym składzie).

 5. 48x48
  Piotr

  Moja propozycja: W następnej rundzie liga halowa powinna być podzielona na 2 ligi. W pierwszej powinny być logicznie zespoły mocne. W 2 powinny znaleźć się słabsze zespoły oraz nasze powiatowe LZS-y, które powinny traktować ligę halową jako element przygotowań do rundy wiosennej. Jednak do takiej rywalizacji trzeba ich zachęcić. Na pewno nie wpisowymi po 500 zł bo to jest zdecydowanie za dużo.

 6. 48x48
  polanki

  Powinny być mecz + rewanż, rozgrywki tylko na kampusie i dwa mecze w ciągu jednego dnia a nie w sobotę i niedzielę.

 7. 48x48
  soda

  zgodze się z Piotrem, że podział na grupy. Dobrze byłoby połaczyć z Ligą Wołczyńska i zrobić rozgrywki powiatowe. Najlepiej podzielic na 2 ligi bo poziom obecnej ligi jest nieporównywalnie niższy do lat poprzednich. Juz po meczu Roluś-Wołczyn była wiadomo kolejność drużyn. Natomiast 500zł to bardzo duza kwota i ona jest zaporowa, rozumiem koszty sędziow, hala,nagrody wszystko kosztuje ale trzeba zrobic wszystko zeby promować sport.

 8. 48x48
  anonim

  Gdyby tylko te trzy osoby, które siedzą za stolikiem sędziowskim nie myślały na początku o własnej kieszeni a o przyciągnięciu jak największej ilości drużyn do turnieju byłoby ok. rzeczywistość jest jednak inna na początku pieniążki do podziału dla nich a później dopiero cała reszta mam na myśli daremne puchary jakie otrzymały drużyny. Z halą również jest nieporozumienie. Jedynie 2 weekendy zostały rozegrane na hali osiru całą resztę na hali kampusu gdzie poustawiano parę krzesełek na prowizoryczne trybunki. Jak można organizować turniej nie mając zarezerwowanej hali tylko po jakiś kampusach grać gdzie w jednej szatni jak bydło po 6 drużyn musi się przebierać. Panowie organizatorzy żal 0 wyobraźni. Mógłbym dużo jeszcze pisać ale resztę wolę zostawić dla siebie. Najlepszym byłoby aby pewne osoby dały sobie spokój z organizacją takich imprez, o których organizacji nie mają pojęcia Pozdro.

 9. 48x48
  soda

  Musisz jednak uwzględnić że hala Osir jest hala widowiskową i praktycznie co weekend odbywają się tam różne imprezy. Więc jak chcesz tam grac? Trzeba sie dostosować do tego co jest. Może jakaś opcja żeby 1 liga grała na osirze a 2 na kampusie. Inną opcją jest włączenie wieczorów piątowych np. od 17.00 do 21.30. Trzeba byłoby pokombinować żeby w przyszłym roku liga wyglądała atrakcyjniej bo w tym roku liga wyglądała jak zwykły turniej LZSow.

 10. 48x48
  OBIEKTYWNY

  A co ty masz do LZS-ów na tych turniejach jest przynajmniej zabawa i wyrównany poziom a nie jak na tym biednym turnieju gdzie każdy ściąga ligowców żeby jak najlepiej wypaść a gdzie tu zabawa i propagowanie sportu 🙂

 11. 48x48
  BardziejObiektywny

  LZS-y na hali tp porażka.Wchodzą ślizgami,grają na kontakcie.Zawodnicy z tych drużyn nie mają pojęcia o co chodzi w piłce halowej.Jak chcą tak się bawić i propagować sport a także robić innym przy tym krzywdę to niech to robią na swoich boiskach.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz