LIGA HALOWA: VIII runda

[matches league_id=7 match_day=8] [matches league_id=7 match_day=9] [matches league_id=7 match_day=10] [matches league_id=7 match_day=6] [matches league_id=7 match_day=7] [matches league_id=7 match_day=4] [matches league_id=7 match_day=5] [matches league_id=7 match_day=2] [matches league_id=7 match_day=3] [matches league_id=7 match_day=1] [standings league_id=7 template=extend logo=false] [crosstable league_id=7 mode=embed]Jest 6 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Kermit

    Co za […] przeoczenie sędziego!!!!! Mecz The Blues- Dream Team… Brama była!!! To mecz a nie pogaduszki!!!! Po coś tu przyszedł wkońcu!!!!!!!!

  2. 48x48
    anonim

    Sędziowie na tej lidze halowej to chyba jakaś kpina była, albo gadają, albo są pod wpływem alkoholu. Jeden pokazuje tak, a drugi inaczej. Raz odgwizduje faul za byle dotknięcie, a raz nie odgwizduje nawet po ostrym wejściu. Organizatorzy poprawcie to bo w przyszłym roku, ta liga może się w ogóle nie odbyć, bo ludzie płacą duże pieniądze, a wy robicie z tego kabaret. To samo panowie przy stoliku, raz liczą faule a raz nie.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz