LIGA OKRĘGOWA: Juniorzy i rezerwy MKS-u pojechali na obóz do Zakopanego. Sprawdź plan przygotowań (FOTO, VIDEO)

Na wiosnę zespół rezerw MKS-u Kluczbork i juniorów starszych prowadzić będzie Andrzej Konwiński. Pomagać mu będzie Piotr Grzyb, jeśli dojdzie do sytuacji, kiedy obie sekcje będą mieć mecz w jednym pokrywającym się terminie.

W poniedziałek z samego rana kadra juniorów połączona z zawodnikami rezerw wyjechała na obóz w góry do Zakopanego, gdzie będzie przebywać przez najbliższy tydzień.

W niedzielę młodzi piłkarze uczestniczyli w ostatnim treningu na hali kampusu Stobrawa. Do zespołu przyłączany jest Łukasz Pilniok, który niegdyś grał w barwach juniorów, a w ostatnim czasie reprezentował LZS Chocianowice.

Poniżej w materiale VIDEO rozmowa z trenerem Andrzejem Konwińskim.

– >> Zobacz GALERIĘ z treningu

PLAN PRZYGOTOWAŃ:

4, 5 luty

Stal Brzeg – MKS II Kluczbork
Polonia Smardy – MKS Kluczbork JS

11, 12 luty

Polonia Wołczyn – MKS Kluczbork JS
Unia Kolonowskie – MKS II Kluczbork

18, 19 luty

Polonia Bytom – MKS Kluczbork JS
LZS Kotórz – MKS II Kluczbork

25, 26 luty

OKS Olesno – MKS II Kluczbork
Stobrawa Ligota Dolna – MKS Kluczbork JS

3, 4 marzec

MKS II Kluczbork zagra Puchar Polski
MKS Kluczbork JS – Polonia Wołczyn

10, 11 marzec

MKS Kluczbork JS – LKS Wierzbica,
MKS II Kluczbork – pierwszy mecz ligowyJest 14 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  darek

  Wielkie oszczednosci mamy takie obiekty a my jezdzimy i trwonimy kase zamiast oszczedzac to wydajemy ja na prawo i lewo to pierwsza drozyna potrzebuje obozu a nie jacys tam leby brawo dla zazadu

 2. 48x48
  staszek

  Dobrze niech młodzież korzysta, może kiedyś zaowocuje ta praca i będziemy oglądać ich z orłami na piersiach tak jak Waldka.

 3. 48x48
  tomek

  Nie bylo kasy dla juniorow chociaz zasluzyli by jechac wiec dolozyli ze swoich i pojechali. przeciez klub nigdy nie interesowal sie juniorami. a starzy mieli ejchac do turcji ale nie uzbierali pieniedzy, bo nie chcieli doplacic ? to za co chcieli tam imprezowac ? znowu za kase sponsorskaom ?

 4. 48x48
  gość

  Cały czas się kręci wszystko wokół pierwszej drużyny, a o wyszkoleniu dzieci nikt nie myśli, a gdyby nie rodzice i przychylni sponsorzy nie mogliby jechać na żadne turnieje .Każdy wyjazd to kasa z kieszeni rodziców albo nie ma wyjazdu.
  A wyjazd do Turcji pierwszej drużyny to tylko marzenie ,najpierw niech pokażą grę , którą zachęcą kibiców do przyjścia na stadion
  oraz sponsorów.

 5. 48x48
  fanatic

  slawko zgadzam się z tobą .Wszyscy myślą że klub im zasponsorowała a klub dał im tylko na przejazd a 350 musieli zapłacić .

 6. 48x48
  mkkss

  A czemu nic nie piszecie żę juniorzy młodsi też pojechali do Zakopanego.Za 350 zł – to prawda.Żal że klubu nie stać na obóz albo może wolą żeby rodzice sponsorowali

 7. 48x48
  mkkss

  CYTAT ”W poniedziałek z samego rana kadra juniorów połączona z zawodnikami rezerw wyjechała na obóz w góry do Zakopanego, gdzie będzie przebywać przez najbliższy tydzień.”

  Z tego co ja wiem i widziałem to w jednym autobusie jechali juniorzy starsi i młodsi a nie rezerwy .Ktoś nie wie co pisze

 8. 48x48
  Piotr

  Proszę Państwa, nie rozumiem w czym tkwi problem. Domyślam się, że chyba w tym iż nie zostało zawarte w artykule, że młodzi adepci piłkarscy dopłacali do obozu. Dla mnie wyjazd to wyjazd, robiąc materiał nie dopytywałem kto płaci za obóz i ile on kosztuje. Zresztą w klubie oprócz trenera Smółki i trenerów z niższych lig, to nie ma zbytnio z kim rozmawiać, bo z kim ? Klub nigdy nie inwestował w młodzież, więc z pewnością nie było mowy, że zafundują obóz. Jak potrafili się młodzi dołożyć to OK, pojechali. Szczerze to nie wiedziałem, kto dał na ten obóz. Celem napisania artykułu nie było przecież zatuszowanie sprawy finansowej tego obozu.

 9. 48x48
  junior

  Do Piotr (Zarejestrowany)

  Nastepnym razem przed napisaniem artykułu proszę dokładnie sprawdzić wiadomości.
  Jak się okazało to na obóz do Zakopanego pojechali juniorzy młodsi i starsi a z rezerw nikogo nie było.Pewnie nie chcieli płacić

 10. 48x48
  junior mks

  dobra byli czy płacili czy nie admin napisał fajnie że jest takie info i tyle 🙂 przecież nie będziemy tu robić ile kto i za co płacił


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz