LIGA OKRĘGOWA: LZS Kuniów przegrał wysoko na własnym boisku (GALERIA)

Piłkarze LZS Kuniów w zaległym meczu ligi okręgowej doznali wysokiej porażki na własnym boisku. Ulegli Przyworom 0:3 i nie wykorzystali szansy dojścia na dwa punkty do wicelidera na trzy kolejki przed końcem sezonu. Spotkanie rozpoczęło się od szybko straconego gola. Później nasi piłkarze dążyli do wyrównania, ale stracili drugiego gola. Im bliżej końca meczu tym Kuniów bardziej odsłaniał się. To kończyło się groźnymi kontrami. Jedna taka zakończyła się golem na 0:3. W najbliższym meczu nasi zawodnicy zmierzą się z liderem tabeli, Orłem Źlinice.

Piłkarze LZS Proślice również grali zaległy mecz. Ich rywalem był zamykający tabelę Grodziec. Nasi zawodnicy wygrali 5:0, chociaż wynik spotkania mógł być dwa razy większy.

LZS Kuniów – LZS Przywory 0:3 (0:1)

– >> Włącz GALERIĘ z tego spotkania

LZS Proślice – LZS Grodziec 5:0

Bramki: Zgid, Peretiatko Marcin, Kałuża, Dziewulski, Toborek
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.