LIGA OKRĘGOWA: Zaczynamy 14 sierpnia. Terminarz

Jest już terminarz ligi okręgowej. W nowym sezonie z naszego powiatu zagrają dwa nasze zespoły: LZS Proślice oraz LZS Kuniów

Terminarz ligi okręgowej

1 kolejka: 14-15 sierpnia

KS Górażdże – Stal Osowiec
LZS Grodziec – LZS Obrowiec
Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski – LZS Sławice
Piomar Przywory – Źródło Krośnica
LZS Kuniów – Wiking Opole
OKS Olesno – Motor Praszka
LZS Proślice – Unia Kolonowskie
LZS Mechnice – Orzeł Źlinice

2 kolejka: 21-22 sierpnia

Stal Osowiec – Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie – LZS Mechnice
Motor Praszka – LZS Proślice
Wiking Opole – OKS Olesno
Źródło Krośnica – LZS Kuniów
LZS Sławice – Piomar Przywory
LZS Obrowiec – Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski
KS Górażdże – LZS Grodziec

3 kolejka: 28-29 sierpnia

LZS Grodziec – Stal Osowiec
Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski – KS Górażdże
Piomar Przywory – LZS Obrowiec
LZS Kuniów – LZS Sławice
OKS Olesno – Źródło Krośnica
LZS Proślice – Wiking Opole
LZS Mechnice – Motor Praszka
Orzeł Źlinice – Unia Kolonowskie

4 kolejka: 4-5 września

Stal Osowiec – Unia Kolonowskie
Motor Praszka – Orzeł Źlinice
Wiking Opole – LZS Mechnice
Źródło Krośnica – LZS Proślice
LZS Sławice – OKS Olesno
LZS Obrowiec – LZS Kuniów
KS Górażdże – Piomar Przywory
LZS Grodziec – Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski

5 kolejka: 11-12 września

Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski – Stal Osowiec
Piomar Przywory – LZS Grodziec
LZS Kuniów – KS Górażdże
OKS Olesno – LZS Obrowiec
LZS Proślice – LZS Sławice
LZS Mechnice – Źródło Krośnica
Orzeł Źlinice – Wiking Opole
Unia Kolonowskie – Motor Praszka

6 kolejka: 18-19 września

Stal Osowiec – Motor Praszka
Wiking Opole – Unia Kolonowskie
Źródło Krośnica – Orzeł Źlinice
LZS Sławice – LZS Mechnice
LZS Obrowiec – LZS Proślice
KS Górażdże – OKS Olesno
LZS Grodziec – LZS Kuniów
Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski – Piomar Przywory

7 kolejka: 25-26 września

Piomar Przywory – Stal Osowiec
LZS Kuniów – Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski
OKS Olesno – LZS Grodziec
LZS Proślice – KS Górażdże
LZS Mechnice – LZS Obrowiec
Orzeł Źlinice – LZS Sławice
Unia Kolonowskie – Źródło Krośnica
Motor Praszka – Wiking Opole

8 kolejka: 2-3 października

Stal Osowiec – Wiking Opole
Źródło Krośnica – Motor Praszka
LZS Sławice – Unia Kolonowskie
LZS Obrowiec – Orzeł Źlinice
KS Górażdże – LZS Mechnice
LZS Grodziec – LZS Proślice
Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski – OKS Olesno
Piomar Przywory – LZS Kuniów

9 kolejka: 9-10 października

LZS Kuniów – Stal Osowiec
OKS Olesno – Piomar Przywory
LZS Proślice – Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Mechnice – LZS Grodziec
Orzeł Źlinice – KS Górażdże
Unia Kolonowskie – LZS Obrowiec
Motor Praszka – LZS Sławice
Wiking Opole – Źródło Krośnica

10 kolejka: 16-17 października

Stal Osowiec – Źródło Krośnica
LZS Sławice – Wiking Opole
LZS Obrowiec – Motor Praszka
KS Górażdże – Unia Kolonowskie
LZS Grodziec – Orzeł Źlinice
Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski – LZS Mechnice
Piomar Przywory – LZS Proślice
LZS Kuniów – OKS Olesno

11 kolejka: 23-24 października

OKS Olesno – Stal Osowiec
LZS Proślice – LZS Kuniów
LZS Mechnice – Piomar Przywory
Orzeł Źlinice – Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski
Unia Kolonowskie – LZS Grodziec
Motor Praszka – KS Górażdże
Wiking Opole – LZS Obrowiec
Źródło Krośnica – LZS Sławice

12 kolejka: 30-31 października

Stal Osowiec – LZS Sławice
LZS Obrowiec – Źródło Krośnica
KS Górażdże – Wiking Opole
LZS Grodziec – Motor Praszka
Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski – Unia Kolonowskie
Piomar Przywory – Orzeł Źlinice
LZS Kuniów – LZS Mechnice
OKS Olesno – LZS Proślice

13 kolejka: 6-7 listopada

LZS Proślice – Stal Osowiec
LZS Mechnice – OKS Olesno
Orzeł Źlinice – LZS Kuniów
Unia Kolonowskie – Piomar Przywory
Motor Praszka – Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski
Wiking Opole – LZS Grodziec
Źródło Krośnica – KS Górażdże
LZS Sławice – LZS Obrowiec

14 kolejka: 11-12 listopada

Stal Osowiec – LZS Obrowiec
KS Górażdże – LZS Sławice
LZS Grodziec – Źródło Krośnica
Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski – Wiking Opole
Piomar Przywory – Motor Praszka
LZS Kuniów – Unia Kolonowskie
OKS Olesno – Orzeł Źlinice
LZS Proślice – LZS Mechnice

15 kolejka: 14-15 listopada

LZS Mechnice – Stal Osowiec
Orzeł Źlinice – LZS Proślice
Unia Kolonowskie – OKS Olesno
Motor Praszka – LZS Kuniów
Wiking Opole – Piomar Przywory
Źródło Krośnica – Skalnik-Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Sławice – LZS Grodziec
LZS Obrowiec – KS Górażdże




Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.