LIGA OKRĘGOWA: Porażki naszych drużyn

W niedzielę zakończyły się również zmagania w lidze okręgowej. Dwa nasze zespoły LZS Proślice i LZS Kuniów przez całą rundę utrzymują ścisły kontakt z czołówką. Aż siedem zespołów prowadzi wyrównaną rywalizację o dwa premiowane awansem miejsca. Niestety w ostatniej kolejce nasze drużyny przegrały swoje wyjazdowe potyczki. Trudny mecz mieli gracze Proślic, którzy przegrali w Źlinicach 1:4. Kuniów z kolei poległ w Praszce z Motorem.

W tabeli prowadzą Mechnice z 32 punktami. Rozkręcili się również piłkarze OKS Olesno, którzy zapewne rozpędzeni wysokimi wygranymi żałują, że wybiegną na boisko dopiero na wiosnę. Kończą jesień na pozycji wicelidera z 31 punktami. 30 punktów mają Źlinice oraz Skalnik Tarnów Opolski. 29 ma LZS Kuniów, a 27 Proślice i Przywory.

Orzeł Źlinice – LZS Proślice 4:1

Bramki Woźny

Motor Praszka – LZS Kuniów 3:1

Bramki: Zgid
Jest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz