LIGA OKRĘGOWA: Proślice pokonały wicelidera z Olesna (GALERIA)

W niedzielne popołudnie zespól LZS-u Proślice podejmował na własnym boisku OKS Olesno. Nasi piłkarze w tym sezonie grają już tylko o wysoką pozycję w tabeli. Rywale z kolei znajdują się na drugiej pozycji, a ich głównym celem jest powrót do IV ligi.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych. Już w 10 minucie Warzecha otrzymał piłkę na skrzydło, zagrał w pole karne, a tam Klonowski trafił do siatki. W pierwszej części gracze OKS-u mieli przewagę, ale ta odsłona zakończyła się remisem 1:1. W 25 minucie kapitalnym uderzeniem popisał się Zgid, który z 26 metrów wycelował w same okienko bramki Olesna.

Po zmianie stron widowisko było już bardziej wyrównane. Bramkę jednak zdobyli tylko gracze Proślic. Z prawej strony dobrze dośrodkował Szota. Futbolówka minęła bramkarza, a zaskoczony tym faktem Cieśla skierował ją do własnej bramki.

– >> Zobacz GALERIĘ z tego meczu

LZS Proślice – OKS Olesno 2:1 (1:1)

Bramki: Zgid 25′,  Cieśla (sam.) 60′ – Klonowski 10′

Proślice: Zalewski, Zahorodny, Kałuża, Piotr Peretiatko, Cichosz, Mielczarek, Dziewulski, Luberda, Okaj (60. Krzemiński), Szota (92. Bogacz), Zgid

Olesno: Halski, Jeziorowski, Knaga, Pietrzak, Rozik, Warzecha (59. Gorzołka), Cieśla, Deja, Flak (81. Jasina), K. Meryk, Klonowski (46. Brzenska).
Jest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    Piotr

    W meczu sędziowie pozwalali na ostrą grę. My w roli fotoreporterów tego spotkania w drugiej połowie byliśmy za bramką, na którą atakowały Proślice. Po jednej kontrowersyjnej walce powietrznej zawodnik Proślic został zaatakowany łokciem przez gracza OKS-u (uchwycił to nasz aparat. Zdjęcie numer 40 i 41). Sędzia główny był gdzieś na środku boiska. Sędzia liniowy z kolei, który znajdował się parę metrów od starcia nie raczył jednak zareagować. Po zapoznaniu się ze zdjęciami zwróciliśmy uwagę, że podjął błędną decyzję i że musi bardziej patrzeć na to co się dzieje na boisku. Niestety nasze dobre intencje zostały chyba źle odebrane przez pobudzonego wyraźnie pana sędziego liniowego, który odparł „Jak pan robi zdjęcia, to niech pan je robi, bo inaczej stamtąd pana usunę”. No cóż… to tylko szósta liga, więc może szukać tutaj sprawiedliwości to jednak zbyt daleko.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz