LIGA OKRĘGOWA: Proślice zaczęły od wysokiej wygranej

Rozpoczął się sezon w lidze okręgowej. LZS Proślice wygrały na wyjeździe z Widawą Lubską 4:2. Trzy bramki strzelił Marcin Peretiatko, a jedną Dawid Szota. Rezerwy MKS Kluczbork z kolei pauzują w ten weekend. Działacze przełożyli pierwsze spotkanie z LZS-em Rybną, ponieważ nie załatwili jeszcze wszystkich zawodników.

Pierwsza bramka padła po zagraniu z prawej strony na krótki słupek, gdzie akcję skutecznym strzałem wykończył Marcin Peretiatko. Drugiego gola nasi piłkarze zdobyli z rzutu karnego. W polu karnym faulowany był Janusz Luberda, a podyktowaną jedenastkę na gola zamienił Dawid Szota. Trzeci gol to dogranie z prawej Przemysława Mielczarka, a czwarty rzut rożny Janusza Luberda. Obie akcje kończył skutecznie Marcin Peretiatko.

Widawa Lubska – LZS Proślice 2:4 (0:2)

Bramki: 3x Marcin Peretiatko, Szota

Proślice: Zalejski – Mielczarek, Peretiatko, Kucia (75′ Strąg), Honc – Szota (89′ Zahorodny), Luberda, Buła, Kusznirenko (65′ Krzemiński) – Marcin Peretiatko, Grzesiak
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz