LIGA OKRĘGOWA: Rolnik wyciągnął komplet punktów przegrywając jeszcze do 75 minuty 0:2

W sobotę odbyło się większość meczów 20 kolejki ligi okręgowej. Rolnik Wierzbica grał ze spadkowiczem, Motorem Praszką. Spotkanie pretendenta do awansu miało dramatyczny przebieg. Nasi zawodnicy do przerwy przegrywali 0:1. Później w około 75 minucie przyjezdni prowadzili 0:2. Niestety nie udało im się w ciągu kwadransu utrzymać tego niespodziewanego prowadzenia. Mało tego, pozostali bez punktów. Zawodnicy Rolnika strzelili trzy gole, a ich autorami byli głównie zawodnicy, którzy weszli z ławki rezerwowych. Do tego Tomasz Nowak trafił w 90 minucie.

LKS Wierzbica Górna – Motor Praszka 3:2 (0:1)

Bramki: Wołkowicz, Poprawa, Nowak

Skład Rolnika: Paweł Wyrębek, Pielichowski (Nowak), Kamiński, Szyc, Sokołowski, Poprawa, Domino, Zagaja, Wierzbicki (Wołkowicz), Buła (Kluzek), Koziołek