LIGA OKRĘGOWA: Rolnik wyciągnął komplet punktów przegrywając jeszcze do 75 minuty 0:2

W sobotę odbyło się większość meczów 20 kolejki ligi okręgowej. Rolnik Wierzbica grał ze spadkowiczem, Motorem Praszką. Spotkanie pretendenta do awansu miało dramatyczny przebieg. Nasi zawodnicy do przerwy przegrywali 0:1. Później w około 75 minucie przyjezdni prowadzili 0:2. Niestety nie udało im się w ciągu kwadransu utrzymać tego niespodziewanego prowadzenia. Mało tego, pozostali bez punktów. Zawodnicy Rolnika strzelili trzy gole, a ich autorami byli głównie zawodnicy, którzy weszli z ławki rezerwowych. Do tego Tomasz Nowak trafił w 90 minucie.

LKS Wierzbica Górna – Motor Praszka 3:2 (0:1)

Bramki: Wołkowicz, Poprawa, Nowak

Skład Rolnika: Paweł Wyrębek, Pielichowski (Nowak), Kamiński, Szyc, Sokołowski, Poprawa, Domino, Zagaja, Wierzbicki (Wołkowicz), Buła (Kluzek), Koziołek

21 kolejka Ligi Okręgowej:
Sobota 24.04.2010
Piast Gorzów Śląski – LKS Ligota Turawska 1:3
LKS Źródło Krośnica – KS Górażdże 4:1
LZS Grodziec – LZS Sławice 0:1
Orzeł Źlinice – Piomar Przywory 0:1

Niedziela 25.04.2010

Unia Kolonowskie – Victoria Dobrzyń godz. 16:00
LZS Mechnice – Pogoń Łosiów godz. 16:00
LZS Proślice – Małapanew Ozimek godz. 16:00
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.