LIGA OKRĘGOWA: Wygrana rezerw MKS Kluczbork

Rezerwy MKS Kluczbork wygrali swój zaległy mecz z LZS-em Rybna 5:0. Do przerwy było 1:0, a na listę strzelców wpisał się Stawowy. Po zmianie stron podwyższył Mehlich. W 61 minucie było 3:0. Wołkowicz wyprzedził obrońcę po prawej strony, a potem ubiegł wychodzącego golkipera i czubkiem buta skierował futbolówkę do siatki. W końcowych minutach gola głową strzelił jeszcze Sudoł, a wynik ustalił Półchłopek.

MKS Kluczbork II – LZS Rybna 5:0 (1:0)

Bramki: Stawowy 10′, Mehlich 50′, Wołkowicz 61′, Sudoł 82, Półchłopek 84′

MKS II: Jarosiński, Stawowy, Sudoł, Kuźniecow, Sokołowski (Nowak 80′), Wołkowicz, Zagaja (M. Zubrzycki 66′), Krysian, Dachowski, Mehlich (Półchłopek 50′), Łętocha (Kamiński 80′)