LIGA OKRĘGOWA: Zmiany kadrowe w Wierzbicy. Koziołek znalazł już klub

Wszystko wskazuje na to, że do kadry Rolnika Wierzbica na rundę wiosenną dojdą trzy nowe nazwiska. Pierwszym nowym graczem jest Adrian Koziołek. Napastnik ten po rundzie jesiennej trenował z kadrą MKS-u Kluczbork, jednak nie znalazł uznania w oczach trenerów Grzegorza Kowalskiego i Ryszarda Okaja. Teraz wzmocni linię napadu Wierzbicy, której głównym celem jest awans do IV ligi. Koziołek zagrał w sobotę w meczu sparingowym ze Skalnikiem Gracze, ale jego drużyna przegrała 0:7.

Kolejnym nowym zawodnikiem jest obrońca Piotr Dziób z OKS-u Olesno oraz pomocnik Piotr Kluzek ze Startu Namysłów.

Jeśli chodzi o odejścia to nie będzie grał napastnik Robert Zgid. Były piłkarz m.in. MKS-u Kluczbork opuszczał w ostatnim czasie treningi zespołu, a ponieważ działacze myślą tylko i wyłącznie o awansie, a co za tym idzie dużego zaangażowania na treningach wszystkich graczy, postanowili mu podziękować. Nie wiadomo czy będzie mógł grać również pomocnik/napastnik Krzysztof Tokarski, który studiuje i również nie może  uczestniczyć we wszystkich treningach, które organizuje trener . Nowego klubu szuka również Michał Osiński.

W najbliższą niedzielę Rolnik Wierzbica rozegra swój drugi mecz sparingowy. Na sztucznej murawie w Kluczborku zmierzą się z Oderką Opole. Mecz zaplanowano na godzinę 11:00.

IMG_6155Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.